BTC : 64100 ₺ ETH : 1494 ₺ XRP : 1.346 ₺ LTC : 302.7 ₺ USDT : 6.827 ₺ XLM : 0.46 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Son günlerin favorisi Chainlink coin fiyat analizi

Son günlerin favorisi Chainlink coin fiyat analizi

Son günlerin favorisi Chainlink coin fiyat analizi
0
huobi_koinmedya

ChainLink coin fiyat analizi özet olarak bize inanılmaz bir performans ortaya koyuyor. LINK fiyatı gün içinde 2.95 dolar ile zirve yaptı. Piyasa değerinin de 1 milyar doları görmesine az kaldı. İşlem hacmi ise yüzde 300 artış kaydetti. İşte, tüm ayrıntılar.


ChainLink coin fiyat analizi

Chainlink, piyasadaki bütün engellere meydan okuyarak, bugün yüzde 20 ile rekor düzeyde bir kazanç kaydetti. Son dört günde, kripto paranın işlem hacmi 96 milyon dolardan balon gibi şişerek 287 milyon dolara ulaştı. LINK’in piyasa değeri de önemli ölçüde arttı. Aynı zaman dilimi içinde piyasa değeri 688 milyon dolardan, 1 milyar doların bir az altına kadar çıktı.

Bu arada gün içi 2.95 dolarla zirve gören LINK fiyatı, şu an 2.81 dolarda ve bir miktar geri çekilmiş görünüyor. Bu inanılmaz yükseliş, son bir haftadır gördüğümüz muhteşem performansın bir devamı. Eylül ayı boyunca devam eden konsolidasyon aşaması, hareket ortalamalarının üzerinde kırılma ile sonuçlandı. Dahası iki saatlik grafikteki 50 MA, 2 Ekim’de 1.7294 dolarda 100 MA’nın üzerinden geçti ki bu da LINK’in daha yüksekte bir konsolidasyon seviyesi arayışında olduğunu gösteriyordu.

İlgili – ChainLink coin pump yaptı – 2 haftada %60 artış!

koinmedya_brave

ChainLink coin fiyat analizi özet olarak bize inanılmaz bir performans ortaya koyuyor. LINK fiyatı gün içinde 2.95 dolar ile zirve yaptı.

LINK/USD 2 saatlik grafiği

Sonuç olarak 50 SMA ile 100 SMA arasında açılan aralık da gösterinin henüz sona ermediğinin işareti. Bununla birlikte RSI da hala 80 seviyesine işaret ediyor. Öte yandan yükseliş hareketi devam ettikçe, LINK fiyatı 3.0 dolar değerini delip geçebilir. RSI’nın aşırı alım durumundan dolayı geri çekilmeye başlaması ise trend değişiminin işareti olacak.

Mevcut boğa trendi ise yukarıda bahsedildiği gibi yüksek işlem hacmi ile destekleniyor. Ayrıca yüksek volatilite seviyeleri de çeşitli işlem fırsatları sunuyor.

koinmedya_brave

Son yaşanan 2.95 dolar zirveden 1.53 dolara inişin yüzde 61.8 Fib izleme seviyesi ile birlikte hızlandırılmış trend çizgisi destek hattını oluşturuyor. Bunlara ek olarak diğer destek bölgeleri 2.2 dolar, 1.8 dolar ve 1.6 dolarda bulunuyor.

LINK için kilit teknik seviyeler

Spot fiyatı: 2.87 dolar
Hacim: Yüksek
Volatilite: Yüksek
Trend: Boğa
Destek: 2.2 dolar, 1.8 dolar ve 1.6 dolar
Direnç: 3.0 dolar

Kaynak