BTC : 82311 ₺ ETH : 1.865 ₺ XRP : 45.95 ₺ LTC : 7.672 ₺ USDT : 353.1 ₺ XLM : 0.2418 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin Haberleri
  3. Sologenic (Solo) token nedir? Solo coin almalı mıyım?

Sologenic (Solo) token nedir? Solo coin almalı mıyım?

Sologenic (Solo) token nedir? Solo coin almalı mıyım?
0

Yeni bir kripto para olan Sologenic token, yeni borsalarda listelenmeye başladı. Solo coin yatırım portföyümde bulunmalı mı?


Sologenic (Solo) token nedir? Solo coin almalı mıyım?

Bu yeni kripto para ile ilgili ayrıntılı bilgiye sologenic.com’dan ulaşabiliriz. Sologenic, sitesinde şu şekilde tanımlamıyor:

“Sologenic, XRP blockchain’i üzerinden 25’den fazla küresel borsada hisse senetleri ve ETF’ler dahil olmak üzere tokenize edilmiş finansal varlıkların ticaretini ve yatırımını kolaylaştıran gelişmiş bir ekosisteme sahiptir.”

Sologenic’in sitesindeki yol haritasına göz attığımızda uzun vadeli ciddi hedefle göremiyoruz. En uzak hedefi 2020 yılının 3’üncü çeyreğine ait ve bu tarihte menkul kıymetler ihracında bulunmayı planlıyor. Aşağıda Sologenic’in yol haritasını görüyoruz.

solo coin sologenic tokenLütfen Bkz: Hangi kripto paraya yatırım yapmalıyım ve neye dikkat etmeliyim?

koinmedya_brave

Sologenic’in geliştirme takımına göz attığımızda iki isim öne çıkıyor: CEO ve kurucusu Bob Ras ve CTO’su Reza Bashash. Bob Ras ve Reza Bashash’in ayrıntılı bir CV’sini web sitesinde görmeyi umuyoruz. Yatırımcıların şirketin CEO’su ve CTO’sunun eğitim geçmişi, iş tecrübesi ve hangi şirketlerde çalıştığını bilmesi gerektiğini düşünüyoruz. Ne yazık ki sitede bu ikilinin ayrıntılı CV’sine ulaşamıyoruz.

Sologenic, yazının kaleme alındığı saatte CoinMarketCap sıralamasında 2070’inci sırada bulunuyor ve 16.8 cent’ten işlem görüyor. Aşağıdaki grafikte Solo Coin fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

solo coinSologenic toplam arzı 400 milyon ancak piyasaya sürülen Sologenic Token sayısı hakkında CoinMarketCap’te veri yok.

Sologenix geliştirme takımı bugün Solo Coin’in 9 borsada listelenmeye başladığını duyurdu. Bu borsalar: HitBTC, BitForex, Bilaxy, Tokenz.net, CoinTiger, CoinsBit, Probit, WhiteBit ve SistemKoin.

Lütfen Bkz: XRP 15.8 cent desteğini kaybetmemeli

Solo Coin almalı mıyım?

Bu soru ancak yatırımcıların risk algısına göre cevap bulabilir. Yatırımcıların risk algısı analistler tarafından 3 sınıflandırmaya tabi tutuluyor: Risk alan (risk lovers), Riskten kaçınan (risk averse) ve Nötr (risk neutral). Risk alan yatırımcı grubundaysanız belki Solo Coin alınabilir.

Yine de Sologenic (Solo) token’ın Kraken, Binance, Binance.us, Coinbase ve BitFinex gibi işlem hacmi yüksek ve bilindik borsalarda listelenmesini beklemekte yarar var.

Kaynak 1, Kaynak 2

Etiketler: