BTC : 81983 ₺ ETH : 1.78 ₺ XRP : 44.83 ₺ LTC : 7.631 ₺ USDT : 346.6 ₺ XLM : 0.2333 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Şok gelişme! Goldman Sachs’dan Bitcoin yatırım temalı konferansa davetiye

Şok gelişme! Goldman Sachs’dan Bitcoin yatırım temalı konferansa davetiye

Şok gelişme! Goldman Sachs’dan Bitcoin yatırım temalı konferansa davetiye
0

Ünlü yatırım bankası Goldman Sachs müşterilerine özel bir davetiye çıkardı. Goldman Sachs Bitcoin yatırım ve makro ekonomik gelişmeler hakkında kapsamlı bir konferansa ev sahipliği yapıyor.


Goldman Sachs’dan Bitcoin yatırım temalı konferans

Ünlü yatırım bankası Goldman Sachs, kendi müşterilerine özel bir konferansa ev sahipliği yapacak. Goldman Sachs, konferans için müşterilerinin adına özel davetiye gönderdi. Davetiyenin kopyasını aşağıda görüyoruz.

bitcoin yatırım Şok gelişme! Goldman Sachs’dan Bitcoin yatırım temalı konferansa davetiyeKonferans Başlığı: ABD Ekonomik Görünümü: Mevcut politikaların enflasyon, altın ve Bitcoin üzerinde etkileri (15’inci seri)

Konuşmacılar: Sharmin Mossavar-Rahmani (Yatırım danışmanı), Jason Furman (Harvard Üniversitesi Profesörü), Jan Hatzius (Goldman Sachs analisti)

koinmedya_brave

Bu davetiye neden önemli?

Geçtiğimiz günlerde ünlü Wall Street yatırımcısı Paul Tudor Jones’in Bitcoin piyasalarına girerek 5 milyar dolar değerinde yatırımda bulunması, kurumsal yatırımcıların Bitcoin’e olan ilgisini net biçimde gösteriyor.

Lütfen Bkz: Güncel Ethereum teknik analizi, Ethereum fiyat grafiği ve ETH/USD paritesi

Milyarlarca dolarlık yatırımı yöneten Goldman Sach’in yatırımcılarına Bitcoin’in de yer aldığı yatırım seçeneklerinden bahsedecek olması Bitcoin piyasaları için oldukça iyi bir gelişme.

Korona salgınından sonra küresel piyasalarda ciddi bir küresel kriz beklentisi var. Bu kriz sürecinde finansal varlıkların değerinde hatırı sayılır erozyon bekleniyor. Yatırımcılar fonlarının değerini korumak için (hedging) Bitcoin gibi dijital varlıklar dahil geniş çaplı bir portföy güncellemesine gitmek zorunda kalabilecek.

Kaynak

Etiketler: