BTC : 82500 ₺ ETH : 2805 ₺ XRP : 2.141 ₺ LTC : 412.7 ₺ USDT : 7.071 ₺ XLM : 0.7558 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoinAltcoin Haberleri
  3. SelfKEY (KEY) Blockchain Teknolojisi Sosyal Medya Hesaplarını Etkileyecek!

SelfKEY (KEY) Blockchain Teknolojisi Sosyal Medya Hesaplarını Etkileyecek!

SelfKEY (KEY) Blockchain Teknolojisi Sosyal Medya Hesaplarını Etkileyecek!
0
huobi_koinmedya

SelfKEY (KEY) Blockchain Teknolojisi, sizin sosyal medya hesaplarınızı, kimliğinizi ve hakimiyetinizi koruyabilir. 


SelfKEY (KEY) Blockchain Teknolojisi Neyi Amaçlıyor?

SelfKEY (KEY) Blockchain Teknolojisi, sosyal medya dünyasını değiştirebilir. Daha önce Twitter’da bazı kullanıcıların hesaplarının yanında mavi bir işaret olduğunu hiç fark ettiniz mi? Bu işaret o hesabın doğrulanmış (verified) bir hesap olduğunu gösteriyor. Bu seçenek sadece pek az kişi için sunuluyor. Fakat bu durum yeni nesil sosyal medya platformları için böyle olmayabilir. Blockchain teknolojisi sayesinde gelişmiş doğrulama sistemi herkes için mümkün olabilir.

SelfKEY (KEY) Blockchain Teknolojisi‘nin amacı herkesin online olarak kimliğini doğrulatabilmesini sağlamak. Bu sayede sosyal medya platformları çok daha güvenilir, spamların olmadığı ve herkesin kendini “verify” edebildiği ortamlar olabilir.

SelfKEY (KEY) Blockchain Teknolojisi, durmadan gelişen internet ortamında herkese kendi kimliğini ve hakimiyetini vaat ediyor.

koinmedya_brave

SelfKEY (KEY), bu amaçla yeni bir sosyal medya platformu hizmeti sunmayı ve bu teknolojiyi orada kullanmayı düşünüyor. Diğer büyük isimlerin onalrı takip edeceğini düşünüyor. Fakat SelfKEY ne kadar başarılı olacak bunu zaman gösterecek.

Ayrıca bakınızSelfKey (KEY) Nedir?

Bu makalenin yazıldığı anda SelfKEY’in pazar değeri coin başına 0.01 dolar tahmini fiyat ile toplam 30 milyon dolar civarı. Pek çok yatırımcı bu fiyatın geometrik bir şekilde artabileceğini düşünüyor. Gerçek dünyada kullanıcıların hizmetine sunulduğu andan itibaren koin başına 1 dolara ulaşabileceğine inanıyor. Eğer böyle olursa değeri 100 kat artmış olacak. Bu düşünceler heyecan verici fakat gerçeği zaman gösterecek.

Kaynak için tıklayın…

koinmedya_brave