BTC : 64151 ₺ ETH : 1598 ₺ XRP : 1.367 ₺ LTC : 311.6 ₺ USDT : 6.744 ₺ XLM : 0.5267 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Satoshi Nakamoto’nun kimliği yarın açıklanıyor mu?

Satoshi Nakamoto’nun kimliği yarın açıklanıyor mu?

Satoshi Nakamoto’nun kimliği yarın açıklanıyor mu?
0
huobi_koinmedya

Satoshi Nakamoto’nun kimliği yarın gün yüzüne çıkacak mı? Kim bu Satoshi ve neden kendini açık etmiyor? İnsanlar artık bu soruların cevaplarını öğrenmek istiyor!


Satoshi Nakamoto’nun kimliği yarın gün yüzüne çıkabilir

 

Satoshi Nakamoto’nun kimliği, kripto meraklıları için şimdiye kadar kutsal bir gizem olarak kalmıştır. Aslında pazarda hiçbir pratik fark yaratmayacak olan bu bilgi, Craig Wright’ın Satoshi olabileceği ve John McAfee’nin gerçek Satoshi’nin kim olduğunu bildiği doğrultusundaki iddialarla kripto para gündemini iyice meşgul eder hale gelmişti.

Birkaç hafta önce Satoshi’nin kim olduğu ile ilgili bir spekülatif iddia daha ortaya atıldı. GotSatoshi.com adlı bir internet sitesi, Satoshi’nin nerede olduğunu bildiğini iddia etti ve web sitesinde Türkiye saatiyle yarın akşam saat 18:50 bitecek bir geri sayım başlattı. Bu gerim sayım bittiğinde Satoshi Nakamoto’nun canlı görüntülerinin sitede yer alacağı iddia ediliyor.

koinmedya_brave

Bu iddia ile ilgili GotSatoshi resmi twitter adresinden bir de tweet paylaştı.

”Benim kim olduğumun bu kadar ilgi çekeceğini hayal bile edememiştim. Sadece fikirler konuşamaz mı? Şair dedi ki: ‘Cesur fikirler ileriye oynayan satranç oyuncuları gibidir. Mat olabilecekleri gibi aynı zamanda kazanabilirler de.’ Ama Satoshi’nin kimliği konusunda çok ısrarcı iseniz, GotSatoshi.com’da buluşalım.”

GotSatoshi tarafından yapılan açıklama pek inandırıcı gelmese de, GotSatoshi.com sitesini ziyaret eden hemen hemen herkes emailini bilgilendirilecekler listesine eklemeyi ihmal etmedi.

koinmedya_brave

Yarın saat 18:50’da görüşmek dileğiyle sağlıcakla kalın 😊

Etiketler: