BTC : 65741 ₺ ETH : 1648 ₺ XRP : 1.385 ₺ LTC : 318.5 ₺ USDT : 6.787 ₺ XLM : 0.5423 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Bitcoin Bitcoin Haberleri Samsung Galaxy S10 kripto cüzdanı Bitcoin’i desteklemiyor!

Samsung Galaxy S10 kripto cüzdanı Bitcoin’i desteklemiyor!

Samsung Galaxy S10 kripto cüzdanı Bitcoin’i desteklemiyor!
0
huobi_koinmedya

Samsung Galaxy S10’un kripto para depolama ve Dapp kullanım için dahili kripto kabulünü artıracağına yönelik bir sürü hype ve tantanadan sonra, hayal kırıklığına yol açan bir haber geldi – Galaxy S10 kripto cüzdanı Bitcoin’i desteklemiyor.

Galaxy S10 kripto cüzdanı Bitcoin’i desteklemiyor

Samsung Galaxy S10’un kripto para depolama ve Dapp kullanım için dahili kripto kabulünü artıracağına yönelik bir sürü hype ve tantanadan sonra, hayal kırıklığına yol açan haber geldi – Galaxy S10 Bitcoin’i desteklemiyor.

CoinDesk’in raporuna göre Ethereum ve ERC-20 tokenlerinin Samsung’un Blockchain Cüzdanı tarafından desteklendiğini, ancak, kripto dünyasının başlangıcı olan ve piyasa hacmine göre dünyanın en değerli kripto para birimi olan Bitcoin destek görmüyor.

koinmedya_brave

Günlük 43 milyon dolarlık işlemle Tron, EOS ve Ethereum’u geçti

Bununla birlikte, BTC‘nin gelecek günlerde desteklenmesi mümkün, çünkü cihazı erken eline almayı başaran bir kullanıcının elinde Bitcoin logosunun olduğu yeni bir video çıktı.

Kripto meraklıları, orijinal kripto para biriminin dahil edilmediği gerçeğiyle mahvolacaklar. Bitcoin’in neden dahil edilmediğine dair bir açıklama yok, ancak teknik sebeplerden ötürü olabilir.

Instagram Bitcoin dolandırıcılarından nasıl kaçınabilirsiniz?

koinmedya_brave

Galaxy S10’da yer alan Dapp’lar

Bununla birlikte, hem CoinDuck hem de CryptoKitties dapp’lerinin S10 tarafından desteklendiğine dair bazı güzel haberler var. CryptoKitties, oldukça popüler bir oyundur ve tahsil edilebilir dijital kedileri binlerce dolara kadar satılabilmekte. Diğer taraftan, CoinDuck dapp yatırımcılara ödeme yapılmasını sağlıyor.

Samsung Blockchain Cüzdan da ERC-20 tokenlerini desteklediğinden, Basic Attention Token (BAT)Augur (REP), Maker (MKR) ve Binance Coin (BNB) gibi coin’leri depolayabilirsiniz. MyEtherWallet’in çalışma biçimine benzer şekilde özel tokenler de ekleyebilirsiniz.

Büyük tehlike!! Ethereum  ve BNB arzlarının büyük çoğunluğu sadece birkaç cüzdana ait

Koinmedya, cüzdanın çalışma şeklini detaylı olarak anlattı. Samsung Blockchain Cüzdan, Samsung Galaxy Mağazasından indirilebilir. S10’un ön siparişleri için sevkiyat 8 Mart’ta başladı.

Kaynak

İlginizi çekebilir

MasterCard destekli PolisPay ile doğrudan Bitcoin, Ethereum, Dash harcanması Dash’e yüzde 10 kazandırdı