BTC : 65666 ₺ ETH : 1645 ₺ XRP : 1.385 ₺ LTC : 317.3 ₺ USDT : 6.786 ₺ XLM : 0.5428 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Altcoin Haberleri Samsug Galaxy S10 Bitcoin cüzdanında yer alacak 6 şanslı kripto para

Samsug Galaxy S10 Bitcoin cüzdanında yer alacak 6 şanslı kripto para

Samsug Galaxy S10 Bitcoin cüzdanında yer alacak 6 şanslı kripto para
0
huobi_koinmedya

Samsung’un en son akıllı telefon serisi olan  Galaxy S10 Bitcoin cüzdanında bazı kripto paraları entegre edeceği haberi kripto topluluğunda heyecanla karşılandı. Ancak, şu anda dijital cüzdan hakkında çok az şey biliniyor, peki bu cüzdan entegrasyonundan ne beklenebilir?

Galaxy S10 Bitcoin cüzdanında yer alacak şanslı kripto paralar

Mobil İş Zirvesi (Mobile Business Summit)’nin son bildirisine ve kripto topluluğundaki söylentilere bakıldığında, Samsung Digital Wallet’a dahil olacak potansiyel olarak altı proje var (Samsung sunumunda bir sayfasında Enjin, Cosmee, Bitcoin ve Ethereum teyit edildi, BAT ve ICON hala söylenti ).

İlgili: An itibari ile en sıcak 10 kripto para: Bitcoin listede yok

koinmedya_brave

Bitcoin ve Ethereum

Samsung sunumunda iki ana kripto para birimi gösterildi. Dahil edilmelerinin en büyük sebebi dijital ödeme yöntemleri olmalı.

Samsung S10’da Europay, Mastercard ve Visa (EMV) temassız ödeme özellikleri bulunacak. Küresel ödemeler etkinleştirilmiş ise, cihaz bir satış noktası (POS) cihazı olarak da çalışacak. Büyük olasılıkla ödeme para birimleri Bitcoin ve Ethereum olacak.

İlgili: Bu yılın en büyük Bitcoin kazasından çıkarmamız gereken dersler

https://twitter.com/BlockchainROK/status/1100212001035309056

koinmedya_brave

 Enjin (ENJ)

Enjin oyun oynamaya odaklanan bir blockchain eko sistemidir, ancak “Dünyanın en güvenli mobil kripto para birimi cüzdanını sunmaktadır. Bitcoin, Ethereum, Litecoin ve ERC20 ERC721 ERC1155 Tokenleri için üretilmiştir”. Bunu göz önünde bulundurarak, Samsung’un ERC20 tokenlerini ve Litecoin’i ve muhtemelen bir oyunlaştırma özelliği ile NFT tokenleri de ekleme potansiyeli var.

Cosmo Chain (COSM)

Cosmo Chains dApp Cosmee , Samsung sunusunda da mevcut.  Cosmee dApp’ın, “Dünyanın ilk blockchain tabanlı güzellik topluluğu platformu” olduğu iddia ediyor. Ayrıca, Cosmee’nin ICON ile ortak olduğu not edildi.

Basic Attention Token (BAT)

Asia Crypto Today’in sızdırdığı bir görüntüde, Basic Attention Token (BAT) logosu Samsung Blockchain anahtar deposundaki Enjin Cüzdanında görünüyor. Bu, Samsung ile BAT arasındaki bir ortaklığa dair söylentilere yol açtı. BAT, dijital reklamcılığa odaklanıyor. Sızan bir resme dayanan bir söylenti olmasına rağmen Brave tarayıcısı Samsung’a da geliyor olabilir mi?

İlgili: Strateji işe yaradı! BAT Bitcoin ve Ripple karşısında değer kazanıyor

 ICON (ICX)

Samsung dijital cüzdanının da sunacağı tekliflerden biri de Digital ID. ICON’un daha önce 2018’in ortalarında Samsung’la ortak olduğu belirtilmişti. Her iki şirket de Kore’de bulunuyor, bu yüzden işbirliği yapma şansı çok yüksek. ICON daha önce, dünyanın ilk blockchain ortak kimlik doğrulama servisi olan CHAIN ​​ID servislerinden bahsetmişti.

Galaxy S10 Bitcoin cüzdanında yer alacak 6 kripto paradan bahsettik. İlk dört kesin olarak doğrulansa da söylentiler listeye daha yenilerinin eklenebileceği yönünde.

İlgili: Coinbase cüzdan Bitcoin Cash (BCH)’i ekledi

Kaynak 

 

Etiketler: