BTC : 83594 ₺ ETH : 2900 ₺ XRP : 1.894 ₺ LTC : 367.3 ₺ USDT : 7.612 ₺ XLM : 0.5942 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoinRipple haberleri
  3. Ripple’den XRP cloud (bulut) teknolojisi atağı

Ripple’den XRP cloud (bulut) teknolojisi atağı

Ripple’den XRP cloud (bulut) teknolojisi atağı
0

Ripple’den XRP’nin kitlesel benimsenmesi ve anlık transferler için önemli bir adım daha attı. Ripple şimdi de XRP cloud teknolojisi ile geliyor!


Ripple şimdi de XRP cloud teknolojisi ile geliyor!

San Francisco merkezli blockchain şirketi Ripple, yerel kripto parası XRP’nin kitlesel benimsenmesi ve anlık transferler için önemli bir adım daha attı.

Ripple, mevcut ve potansiyel müşterileri için XRP cloud (bulut) tabanlı bir ödeme seçeneği başlatıyor. Bu girişim, bankaların ve finans kurumlarının ek donanım veya personel için masraf yapmadan, Ripple’ın ağına bağlanmalarına yardımcı olmayı hedefliyor.

Ripple'den XRP cloud (bulut) teknolojisi atağı

koinmedya_brave

Müşteriler, ODL olarak bilinen XRP havale platformunun yanı sıra, Ripple’ın ödeme sistemini etkinleştirmek için bulut seçeneğini kullanabilir.

“RippleNet Cloud, müşterilerin, RippleNet üzerindeki tüm müşteriler arasında tek bir entegrasyon ve ortak bir Ripple Ödeme Çözümü (RPO) ile ödeme yapmasına olanak sağlar. Bu sayede müşteriler ölçeklemeye hazır olduğunda daha az sorunla karşılaşacak. Bu da daha fazla standartlaşma anlamına geliyor..

Ayrıca RippleNet Cloud, finansal kuruluşların ODL (İsteğe Bağlı Likidite) aracılığıyla alternatif çözüm eklemelerini kolaylaştırır. Dahası Ripple Cloud müşterileri, tüm RippleNet bağlantılarına tek bir API aracılığıyla daha kolay yeni bağlantılar ekleyebilirler. ”

Ripple, bu yeni çözüm sayesinde, altyapı bakımlarının ve yükseltmelerin 5 hafta daha erken gerçekleştirilebileceğini söylüyor.

Bu arada, hem yeni müşteriler hem de yaklaşık 300 müşteriden oluşan mevcut Ripple ağı Ripple Cloud’u kullanabilir.

Ripple hakkında daha fazlası için tıklayınız.

Kaynak

 

Etiketler: