BTC : 60292 ₺ ETH : 1375 ₺ XRP : 1.326 ₺ LTC : 290 ₺ USDT : 6.821 ₺ XLM : 0.443 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Ripple yakın gelecekte 60 cente yükselebilir

Ripple yakın gelecekte 60 cente yükselebilir

Ripple yakın gelecekte 60 cente yükselebilir
0
huobi_koinmedya

Ripple yakın gelecekte 60 cente yükselebilir. Son 3 ayda %60 değer kazanarak 0,17 dolardan 0,28 dolara kadar çıkan XRP, bu çıkışını sürdürebilecek mi? Teknik göstergeler ve konjonktür yükselişi onaylıyor!


Ripple yakın gelecekte 60 cente çıkabilir

 

2019 yılında gösterdiği performansla yatırımcısını küstüren ancak 2020 yılı ile beraber bambaşka bir çehreye bürünen XRP, 0,60 dolara çıkabilir. Uzmanlar XRP’nin önümüzdeki günlerde 0,285 direncini desteğe dönüştürmesi halinde yakın gelecekte 0,60 dolar seviyelerine çıkacağından umutlu.

ripple yakın gelecekte

koinmedya_brave

XRP’ye inanma nedenleri!

Ripple özel bir Amerikan şirketi olmasına rağmen kurduğu sistemle XRP’yi merkezsiz bir şekilde çalıştırıyor. Bu da hem merkeziyetsizlik hem de herhangi bir sorun oluştuğunda karşısında muhatap bulmak isteyen yatırımcıları cezbediyor.

Geçtiğimiz günlerde DYORP Podcast sunucusu Tom, Twitter üzerinden bir anket yayımladı. Tom yaptığı ankette takipçilerine sonsuza kadar bir altcoine takılıp kalacak olsanız hangisini seçerdiniz sorusunu yöneltti. Ankete katılan 7.500 kişinin %44′ü bu soruya XRP’de takılı kalmak isterdim şeklinde cevap verdi.

https://twitter.com/DYORPodcast/status/1225790410372591621?s=20

Bununla beraber Ripple CEO’su Brad Garlinghouse’un Ripple’ı 2020 yılında halka arz etmeyi düşünüyoruz şeklindeki sözleri, XRP topluluğunda beklentilerin artmasını sağlayan bir diğer unsur olarak karşımıza çıkıyor.

koinmedya_brave

İlgili haber: Ripple halka arzda bulunacak: XRP fiyatları nasıl etkilenir?

Çoğu insan için 10.000 dolara dayanmış bir Bitcoin’i almak zor olabilir, bu da başta XRP olmak üzere, altcoinleri oldukça cazip kılıyor.

XRP’de dikkat çekilmesi gereken en önemli konulardan bir diğeri ise, dolaşımdaki arz ile toplam arz arasındaki uçurumdur. Toplam arz dolaşımdaki arzın iki katıdır. Bu da çoğu yatırımcının gelecekteki kazançlar için XRP’lerini cüzdanlarında sakladıklarını gösteriyor.

Sonuç olarak düşünüldüğünde Ripple her ne kadar son üç ayda %60’a yakın artmış olsa da, ortalama fiyatı düşünüldüğünde XRP hala piyasanın en az prim yapmış kripto paraları arasında gösteriliyor. Bu nedenle XRP, altcoin boğasını bekleyen yatırımcıların favori listelerinde kendine üst sıralarda yer buluyor.

 

Etiketler: