BTC : 64560 ₺ ETH : 1505 ₺ XRP : 1.36 ₺ LTC : 304 ₺ USDT : 6.786 ₺ XLM : 0.4694 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Ripple XRP’nin ATH yapmasını bankalar mı engelliyor?

Ripple XRP’nin ATH yapmasını bankalar mı engelliyor?

Ripple XRP’nin ATH yapmasını bankalar mı engelliyor?
0
huobi_koinmedya

Ripple XRP’nin ATH yapmasını engelleyen perde arkası aktörler mi var? Bir analist XRP fiyatının tüm zamanların en yüksek değerini (ATH) göreceğini düşünüyor. Ancak ona göre yükselmemesi için fiyat üzerinde büyük manipülasyon var.


Ripple XRP’nin ATH yapmasını bankalar mı engelliyor?

Eğer tarihi verilere inanırsak, o zaman dünyanın üçüncü en büyük kripto parasının yükselişi durmuş olamaz. Tabii bir de XRP fiyatı ile ilgili her zaman manipülasyon tartışmaları var. “Crypto Mike” ismi ile bilinen kripto analist de bu yönde yeni bir tartışma başlattı. Ona göre muhtemelen sahne arkasından XRP fiyatı üzerinde oynamalar yapılıyor. Özellikle de fiyatın yükselmemesi için.

XRP manipülasyonu

Crypto Mike, kulislerden XRP üzerinde ağır bir manipülasyon olduğunu söylüyor. Ona göre bu manipülasyon genel kripto topluluğunu yanlış yönlendirmek için ve kasıtlı olarak yapılıyor.

Crypto Mike şöyle diyor: “Dürüst olmak gerekirse, XRP fiyatı üzerinde büyük bir oyun döndüğünü düşünüyorum … sıradan insanlar bu kripto paranın değerini görmesinler diye. İyi bir kripto olduğunu ve kullanım için olduğunu düşünmesinler diye. Eğer XRP fiyatı düşündüğüm kadar yükselecekse, muhtemelen manipülasyonu da bankalar yapıyor. Tıpkı gümüş gibi manipüle ediyorlar.”

koinmedya_brave

İlgili – Ripple CEO Brad Garlinghouse yeniden CNN’e konuk olacak

Crypto Mike’ın önerdiği şeylerin üzerinde durmaya değer. Ayrıca zaman zaman insanların XRP algısına göre bu manipülasyon miktarı artırılıp ya da azaltılabilir.

Ripple XRP’nin ATH yapmasını engelleyen perden arkasından aktörler mi var? Bir analist XRP fiyatının tüm zamanların en yüksek değerini (ATH) göreceğini düşünüyor. Ancak ona göre yükselmemesi için fiyat üzerinde büyük manipülasyon var.

Crypto Mike’ın tweetine verilen cevaplar ise şunu gösteriyor. Birçok insan sadece ona katılmakla kalmıyor. Ayrıca onların da XRP fiyatı ile ilgili farklı görüşleri var. Bu insanların çoğuna göre XRP fiyatının aşağı tutulması için bir manipülasyon var. Ayrıca daha uzun süre böyle yapılabilir. Ancak buna rağmen XRP fiyatı sonunda bu baskılardan kurtulacak ve hiç görülmemiş ölçüde bir yükseliş yaşayacak.

koinmedya_brave

İlgili – Ripple coin nedir? – Kapsamlı XRP rehberi

XRP 2020’de yükselir mi?

Ripple CEO’su geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamada, XRP’nin sadece Bitcoin’in değil aynı zamanda kripto piyasası genelinde birçok coini performans olarak geçtiğini söylemişti. Bu yükselişin sebeplerinden biri, Ripple’ın yaptığı çok sayıda işbirliği olabilir. Öyle görünüyor ki birkaç finansal servis şirketi artık RippleNet trenine bindi.

XRP’nin ODL üzerinde kullanımı ile ilgili gelişmeler, Ripple’ın devam eden işbirlikleri, 2020’de kripto paranın fiyatına momentum kazandırabilir. Sonuç olarak Ripple XRP’nin ATH yapmasının önündeki engeller kalkar.

Kaynak

Etiketler: