BTC : 64122 ₺ ETH : 1498 ₺ XRP : 1.347 ₺ LTC : 303.2 ₺ USDT : 6.829 ₺ XLM : 0.46 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Ripple XRP’de boğa koşusu beklentisi güçleniyor!

Ripple XRP’de boğa koşusu beklentisi güçleniyor!

Ripple XRP’de boğa koşusu beklentisi güçleniyor!
0
huobi_koinmedya

Ripple XRP’de boğa koşusu beklentisi artıyor! Analistler, geçtiğimiz birkaç ay boyunca yatay işlem hareketleri sergileyen XRP’nin konsolidasyon sürecini tamamlamak üzere olduğunu ve yükselişe hazırlandığını iddia ediyor. XRP, yükselir mi?  

Ripple XRP’de boğa koşusu beklentisi artıyor!

Uzun bir süre 0,30 dolar civarında yatay işlem hareketleri sergileyen XRP, birkaç hafta önce 49 cente kadar yükseldi. Ripple (XRP), yükselişin devam edeceğine dair güçlü teknik işaretler olmasına rağmen, 40 centin altına düştü, fakat analistler yakında XRP’de yeniden yükseliş bekliyor.

Şu sıralar 0,40 dolar civarında konsolide olan Ripple XRP’de boğa koşusu beklentisi güçlenirken, yatırımcılar XRP’nin, birkaç hafta önce yükseldiği seviyelere yeniden ulaşıp ulaşamayacağını merak ediyor.

Son bir aylık fiyat hareketine bakıldığında, XRP’de son aylarda görülen düşük volatilitenin yükseldiği ve 0.38 $’dan, 0.49 $‘a ulaştığı ve ardından 049 dolardan, mevcut fiyat seviyelerine düşmesine neden olan ciddi bir satış baskısıyla karşılaştığı görülüyor.

koinmedya_brave

Yazımız yayına hazırlanırken hala 0.39 dolar seviyesinden kurtulamayan Ripple XRP’de boğa koşusu beklentisi neden artıyor?

bknz: XRP’nin ayılarla imtihanı – Uzun vadeli Ripple teknik analizi

Ripple (XRP) konssolide olmaya devam ediyor!

XRP’nin, Bitcoin ve altcoinler bir kez daha yükseliş trendine başlayana kadar, mevcut fiyat seviyesinde bir konsolidasyon paterni oluşturmaya başladığı görülüyor.

bknz: Bitcoin yatay hareketine devam ediyor – Kritik 11.500 dolar hattı önemli

koinmedya_brave

Twitter’da popüler bir kripto para analisti olan Cryptomist, dün bir tweette XRP’nin fiyat hareketlerinden bahsetti ve yakında XRP’de yukarı yönlü hareketler beklediğini açıkladı.

https://twitter.com/TheCryptomist/status/1147849025078644736

Analiste göre, teknik göstergeler, XRP’nin yükselişe hazırlandığını gösteriyor. Ve analist XRP’nin, 2018’den beri kırılmayan uzun vadeli direnci yakında yeniden test edeceğini ve kırmayı başaracağını söylüyor.

Bankalar blockchain tabanlı ödeme sistemlerine geçebilir!

Şu sıralar, XRP ile ilgili yeni spekülasyonlar dolaşıyor; Ripple ile çalışan birçok bankanın bu hafta sonu sistem bakımına gireceği konuşuluyor. Bazıları da bunun, bankaların yakında Ripple tabanlı ödeme sistemi kullanabileceğine dair bir işaret olduğuna inanıyor.

bknz: American Express’in Ripple göndermesi XRP fiyatını yükseltti – Artış devam eder mi?

Her ne kadar bu söylenenler tamamen spekülatif olsa da Ripple ile ilgili bu tarz ortaklık haberleri, XRP’nin yatay hareketlerinden usanan yatırımcılarını heyecanlandırmaya yetiyor.

bknz: XRP Labs, Ripple XRP destekli yeni ürününü gururla sunar

Kaynak

Ayrıca bknz: