BTC : 83626 ₺ ETH : 2900 ₺ XRP : 1.897 ₺ LTC : 367 ₺ USDT : 7.616 ₺ XLM : 0.5942 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Ripple XRP yüzde 175 yükseliş potansiyeli taşıyor

Ripple XRP yüzde 175 yükseliş potansiyeli taşıyor

Ripple XRP yüzde 175 yükseliş potansiyeli taşıyor
0

Ripple XRP yüzde 175 yükseliş potansiyeli taşıyor. Analizciler, Whale Alert tarafından bildirilen tehlikeyi atlatmışa benzeyen Ripple’dan yukarı yönlü patlama bekliyor.


Ripple XRP yüzde 175 yükseliş potansiyeli barındırıyor!

 

2019 yılı Ripple için tam bir felaket oldu. XRP 2019’da ciddi değer kayıpları yaşadı. Öyle ki son 2 yıldır Ripple boğaları tarafından müdafaa edilen 0.20 dolar desteği aşağı yönlü kırıldı ve XRP kendini bir anda son 2 yılın en dibinde yani 0.19 dolar seviyelerinde buldu. Gelinen bu nokta XRP’ye gönül vermiş yatırımcılarda büyük hayal kırıklığı ve inanç eksikliğine neden oldu. Ancak 2020 çok farklı olabilir.

İlgili haber: 2019’da Bitcoin, Ethereum, Ripple ve altcoinler kar zarar durum raporu

koinmedya_brave

Ripple 2020’nin farklı olacağının sinyallerini daha ilk haftadan verdi. Öyle ki Ripple, Whale Alert tarafından duyurulan ve  200 milyon XRP’nin emanet cüzdanlarından transfer edildiğini bildiren sansasyonel rapora karşın yere sağlam bastı ve değerini korumayı başardı. Ripple’ın bu direnci sayesinde pek çok trader girdikleri short emirleri bozmak zorunda kaldı.

İlgili haber: Ripple cüzdanından devasa XRP çıkışı!

Bununla birlikte analizcilerin Ripple’a olan güveni de tazelendi. Yaptığı isabetli analizler sayesinde kripto Twitter’da hatırı sayılır bir takipçi sayısına ulaşan Crypto Michaël, Ripple’ın %175 yükseliş potansiyeli taşıdığını ileri sürdü. Michaël, XRP’de ki düşüş trendinin artık bozulmaya yaklaştığını vurgularken geçmiş XRP grafiklerinden örnekler verdi.

”Uzun süredir devam eden dev düşüş trendi artık bozulmaya hazır. Geçmiş grafiklerde de buna şahit olduk.

Bu noktadan başlayan bir bozuma XRP’ni 0.48 dolar seviyelerine kadar çıkmasıyla sonuçlanabilir. Bu da Ripple için %175 artış potansiyeli anlamına gelir.”

Ripple her ne kadar 2020’ye güçlü ve istikrarlı bir şekilde başlamış görünse de, ayıların XRP üzerindeki emelleri nihayete ulaşmamış olabilir. Eğer Ripple yeni bir satış baskısıyla daha karşılaşacak olursa tarihsel destek noktası olan 0.14 dolar desteğine kadar gerileyebilir. Bu yüzden Ripple’a yatırım yapmadan önce en azından 0.23 dolar seviyelerinin görülmesi gerektiğinden yanayız.

Kripto para sektöründen son dakika haberler ve çarpıcı değerlendirmeler için bizleri takip etmeye devam edin. Sağlıcakla kalın.

Etiketler: