BTC : 81801 ₺ ETH : 2742 ₺ XRP : 1.825 ₺ LTC : 348.7 ₺ USDT : 7.655 ₺ XLM : 0.56 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Ripple XRP yükselişi bu kilit seviyeye bağlı – 50 cente çıkabilir

Ripple XRP yükselişi bu kilit seviyeye bağlı – 50 cente çıkabilir

Ripple XRP yükselişi bu kilit seviyeye bağlı – 50 cente çıkabilir
0

Ripple XRP yükselişi 0.30 dolar kilit seviyesine bağlı. Bir analist, bu seviyenin geçilmesi durumunda yüzde 66’lık bir ralli başlayabileceğini düşünüyor. Yani XRP 0.50 dolar seviyesini görebilir.


Ripple XRP yükselişi bu kilit seviyeye bağlı

XRP 2019’da fiyat olarak iyi bir yıl geçirmedi. Diğer varlıklar geçen yıl kazançlı çıktı. Mesela Bitcoin yüzde 95, S&P 500 yüzde 30 ve altın da yaklaşık yüzde 30 değer kazandı. Üçüncü en büyük kripto para yüzde 50’den fazla düşüş yaşadı. Hatta birçok altcoin çok kötü performansa sahipti.

Bütün bunlara rağmen önde gelen bir analiste göre, XRP’nin 2020 perspektifi boğa görünüyor. En azından kilit bir seviye önümüzdeki haftalar ve aylarda aşılabilir.

Ripple XRP yükselişi 0.30 dolar kilit seviyesine bağlı. Bir analist, bu seviyenin geçilmesi durumunda yüzde 66’lık bir ralli başlayabileceğini düşünüyor. Yani XRP 0.50 dolar seviyesini görebilir.

 

koinmedya_brave

İlgili – Coin Market Cap sıralaması ne kadar güvenilir?

 

Üçüncü en büyük kripto nasıl yüzde 66 yükselebilir

Analist Josh Olszewicz yakın bir zamanda kapsamlı bir XRP altcoin analizi videosu hazırladı. Kripto paranın son aylarda sürekli düşüş trendinde kaldığını vurguladıktan sonra potansiyel bir boğa senaryosuna dikkat çekiyor.

Bu boğa senaryosu ise XRP’nin 0.30 dolar seviyesinin üzerine çıkabilmesine bağlı. Çünkü burada hacim verileri ve düşüş trend çizgilerinin işaret ettiği bir tarihi direnç var. Eğer kripto para bu seviyeyi geçebilirse önümüzdeki aylarda XRP yükselişi yüzde 66 boyutuna ulaşır. Sonuçta da 0.50 doları görebilir.

XRP 30 cent seviyesini kırabilir mi?

Asıl soru ise şu: XRP 0.30 dolar seviyesini kırabilir mi? Bir dizi analiste göre bu sorunun cevabı olumlu.

Trader Galaxy, XRP’nin yüzde 30 yükselmeye ya da 0.28 dolara doğru ralliye hazır olduğu görüntüsü verdiğini belirtiyor. Bunu söylerken XRP grafiğinde var olan yükseliş trendine dikkat çekiyor. Hatta son günlerde birkaç direnci artık desteğe dönüştürmeyi de başardı. Boğa bir durumu oluşturma yolunda iyi işler başarmış.

Galaxy şöyle dedi: “XRP iyi görünüyor.”

Başka bir trader ise XRP’nin son yedi ayda düşen takoz formasyonunda olduğunu kaydediyor. Ancak ona göre kripto para sonunda bunu kırarak çıkmak yönünde kararlılık gösteriyor. XRP ayrıca makro bazda önemli olan yatay bir direnci de aşabildi. Bu açıdan XRP yükselişi önünde daha az engel var.

İlgili – Kripto para piyasası ne durumda? – Kripto paraların güncel görünümü

Kaynak

Etiketler: