BTC : 84250 ₺ ETH : 2938 ₺ XRP : 1.917 ₺ LTC : 370 ₺ USDT : 7.619 ₺ XLM : 0.6009 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Ripple ve Bitso arasında yoğun XRP transferi

Ripple ve Bitso arasında yoğun XRP transferi

Ripple ve Bitso arasında yoğun XRP transferi
0

2019 yılına damga vuran Ripple anlaşmalarından birisi de Meksika merkezli Bitso borsası ile gerçekleşti. Bugün Ripple ve Bitso arasında yoğun XRP transferi gözlendi.


Ripple ve Bitso arasında yoğun transfer

Bugün XRPL Monitor, 85 milyon adetlik XRP transferine dikkat çekti. Bu transferlerin yarıdan fazlası Ripple ile Bitso kripto para borsası arasında gerçekleşti.

Ripple, ABD-Meksika arasındaki para transferi pazarından pay almak için 2019 yılında Meksika merkezli kripto para borsası Bitso ile önemli bir iş ortaklığına imza attı. Bu ortaklığın ardından Bitso’daki XRP işlem hacminde ciddi artışlar yaşanmaya başladı. Anlaşmanın ardından ABD’deki Meksika kökenli göçmenler, ana vatanlarına para transferinde XRP’yi köprü para birimi olarak kullandıkları düşünülüyor.

Lütfen Bkz: Emanet hesaptan 1 milyar XRP serbest bırakıldı ve ilginç transfer

koinmedya_brave

Bugün Bitcoin ve XRP başta olmak üzere piyasanın genelinde değer artışı dikkat çekiyor. Toplam kripto para piyasası değeri gün içerisinde 197 milyar dolar bandına kadar yükseldi.

Ripple’ın XRP’si yazının kaleme alındığı saatte 18.1 cent’ten işlem görüyor. Bazı kripto para analistleri, kripto para piyasalarında bugün yaşanan güzel havaya rağmen XRP’de bir düzeltmenin yaşanabileceğine dikkat çekiyor.

Lütfen Bkz: Ripple Avustralya Ulusal Üniversitesi ile güçlerini birleştiriyor

Tacir Alex Clay, XRP’nin 16 cent bandına kadar gerileyebileceğini ileri sürüyor. Aşağıda Clay’in analizini görüyoruz.

Ripple ve Bitso

Clay, XRP’nin 18 cent direncinden ret yedikten sonra ilk olarak 17 cent desteğine ardından 16 cent bandına gerileyebileceğini iddia ediyor.

Kaynak

Etiketler: