BTC : 82761 ₺ ETH : 2908 ₺ XRP : 1.901 ₺ LTC : 368.2 ₺ USDT : 7.626 ₺ XLM : 0.5988 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Ripple tarihi desteğinde tutunursa XRP boğa koşusu görebiliriz

Ripple tarihi desteğinde tutunursa XRP boğa koşusu görebiliriz

Ripple tarihi desteğinde tutunursa XRP boğa koşusu görebiliriz
0

Ripple tarihi desteğinde tutunursa tekrar XRP boğa koşusu görebiliriz. Yatırımcılar bir an önce XRP’nin düşüşünü durdurmasını ve içinde bulunduğu ayı piyasasından kurtulmasını bekliyor.


Ripple tarihi desteğinde tutunabilir mi?

Ripple fiyatı 2014 yılındaki desteğine doğru hareket ediyor. Eğer XRP fiyatı tarihi desteğine tutunmayı başarırsa, XRP boğa koşusu tekrar start alabilir.

Altcoinler genellikle USD ve BTC paritesine göre değerlendiriliyor. XRP, zirve seviyesinden %93 oranında düşük bir seviyede işlem görüyor ve bir analiste göre 2014 yılındaki XRP/BTC paritesindeki destek noktasını tekrar test etme aşamasında.

Analist, XRP tarihi desteğinde tutunmayı başarırsa, yatırımcıların uzun bir aradan sonra XRP hakkında tekrar boğamsı görüşe kapılabileceklerini iddia ediyor. Bunun sonucunda da Ripple boğa koşusu görebileceğimizi ileri sürüyor.

koinmedya_brave

XRP ortalama 2500 satoshi’de tutundu. Analiste göre bu seviyeden 4000 satoshi’ye doğru güçlü bir hamle gelebilir. Bu, XRP’nin değerinde BTC bazında %60 artış demek.

XRP, 2019 yılında her ne kadar USD paritesine karşı büyük değer kaybetmiş olsa da, asıl yıkım BTC paritesinde gerçekleşti. Bitcoin’in parabolik rallisi, altcoinlerin kaynaklarını süpürdü. Bu da, BTC pazar payının son boğa koşusundan bu yana göremediği seviyeleri tekrar görmesine yol açtı.

https://twitter.com/Pentoshiswallet/status/1167087507407851520

-XRP hakkında olumsuz düşünmeyi bırakmaya hazırım. Poloniex borsasında Ripple tarihi desteğinde tutunuyor. Trend değişti. Satıcılar momentum kaybetmeye başladı. 4000 satoshi’ye doğru XRP boğa koşusu görebiliriz.

Birçok altcoin projesinin kurucuları, çoğu tokenin pazarda gereksiz olduğunu kabul edyor. Ancak XRP’nin gerçek kullanım durumu var ve bu şu an birçok kurumsal firma tarafından kullanılıyor. Ripple hala piyasa hacmi bakımından en değerli 2. altcoin olarak piyasada yer alıyor. Çoğu altcoin konumunu koruyamazken Ripple yıllardır bu konumunu başarıyla koruyor. XRP tarihi desteğinde tutunur ve Ripple boğa koşusu tekrar başlarsa, Ethereum ile tekrar 2.lik mücadelesi verebilir.

XRP’nin satış baskısı genel itibariyle Ripple şirketinden kaynaklanıyor. Şirket yapmış olduğu blok token satışlarıyla adeta XRP fiyatının dump yapmasına yol açıyor. Bu konuda sosyal medyada örgütlenen XRP topluluğu şirkete satışlara ara vermesi yönünde çağrı yaptı.

kaynak