BTC : 65850 ₺ ETH : 1641 ₺ XRP : 1.382 ₺ LTC : 320 ₺ USDT : 6.77 ₺ XLM : 0.5455 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Ripple sonunda Coinbase Pro’da listeleniyor! – XRP haber sonrası uçuşa geçti

Ripple sonunda Coinbase Pro’da listeleniyor! – XRP haber sonrası uçuşa geçti

Ripple sonunda Coinbase Pro’da listeleniyor! – XRP haber sonrası uçuşa geçti
0
huobi_koinmedya

Ripple sonunda Coinbase Pro’da listeleniyor. Coinbase bugün yaptığı resmi açıklama ile XRP’yi Coinbase Pro’da listeleyeceğini duyurdu.


Ripple Sonunda Coinbase Pro’da Listeleniyor!

Ripple sonunda Coinbase Pro’da

Uzun zamandır beklenen hatta uğruna Ripple’ın rüşvet dahi teklif ettiği Coinbase listelemesi sonunda gerçekleşiyor. XRP öncelikle New York dışındaki ABD eyaletlerine, İngiltere, Kanada, Singapur, Avustralya ve AB ülkelerinde yaşayan kullanıcılara açılacak.

koinmedya_brave

Firmadan yapılan açıklamada:

“25 Şubat 2019 tarihinden başlamak üzere Coinbase Pro’ya XRP transferleri yapılabilecek. Önce yalnızca yatırma işlemleri açık olacak. 12 saat sonra ise tam kapasite alım satım işlemleri başlatılacak.

Unutmayın ki XRP işlemlerinin onaylanabilmesi için XRP hedef etiketini (destination tag) girmek gerekiyor. Platform üzerinde yeterli sayıda XRP’ye ulaşıldığında XRP/USD, XRP/EUR ve XRP/BTC pariteleri üzerinden işlem açmaya müsaade edilecek.”

Haberin duyurulmasından önce 0.30 dolar desteğini test etmekle meşgul olan XRP, Coinbase haberi birlikte %12 yükselerek 0.336 dolara kadar yükseldi. Böylece XRP yalnızca 30 dakika içinde toplam piyasa büyüklüğünü 1 milyar dolar artırmış oldu.

koinmedya_brave

Duyuru sonrası oluşan fiyat hareketi için Binance Borsasında XRP pump -dump hareketi var yazımıza tıklayıp detaylı bilgi alabilirsiniz.

Duyurunun tam metine ulaşmak için Tıklayın

Etiketler: