BTC : 63817 ₺ ETH : 1653 ₺ XRP : 1.377 ₺ LTC : 306.7 ₺ USDT : 6.873 ₺ XLM : 0.6456 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Ripple ortağı MoneyGram üçüncü çeyrek bilançosunu açıkladı

Ripple ortağı MoneyGram üçüncü çeyrek bilançosunu açıkladı

Ripple ortağı MoneyGram üçüncü çeyrek bilançosunu açıkladı
0
huobi_koinmedya

Ripple’ın ortağı MoneyGram üçüncü çeyrek bilançosunu açıkladı. Bilanço sonuçlarına göre MoneyGram, Ripple ortaklığından memnun.


MoneyGram Ripple ortaklığından memnun

Ripple’ın ortaklarından MoneyGram, ortaklık sonrasında ilk bilançosunu açıkladı. Bilançonun açıklandığı raporda MoneyGram, Ripple ile gerçekleştirdikleri ortaklığa ve blockchain tabanlı dönüşüme değiniyor. MoneyGram CEO’su Alex Chairman bu konuda şu açıklamalarda bulundu:

“Üçüncü çeyrek sonuçlarımız, müşteri ihtiyaçlarına dayanan gelişimleri yansıtıyor. Ayrıca sınırlar arası transferlerde Ripple ile gerçekleştirilen ortaklık sayesinde dijital dönüşümün devam ettiğini gösteriyor.”

MoneyGram’ın 2019 yılının 3’üncü çeyreğinde elde ettiği gelir, 2018 ‘in üçüncü çeyreği ile kıyaslandığında yükseliş gösteriyor. MoneyGram, 2018’in üçüncü çeyreğinde 324,6 milyon dolar gelir elde etmişti. 2019’un 3’üncü çeyreğinde ise elde edilen gelir miktarı 347,2 milyon dolar.

MoneyGram CEO’su Alex Chairman rapora yansıyan diğer bir ifadesi ise şu şekilde;

koinmedya_brave

“ABD piyasalarındaki zorlu rekabete rağmen iyileşme belirtileri gösteriyor. ABD dışı piyasalardaki gelişmeler ise bizi memnun ediyor.”

MoneyGram, Ripple ile gerçekleştirdiği ortaklığı sayesinde ABD-Meksika arasındaki para transferlerinde artış yaşanıyor. Meksika merkezli Bitso Borsası işlem hacminde Ripple’ın XRP’si Bitcoin’i geride bıraktı.

Lütfen Bkz: XRP işlem hacmi Bitcoin’i geride bıraktı

Ripple Uzak Doğu Asya ve Japonya piyasalarında da önemli gelişmelere imza atıyor. Japonya’nın en büyük bankalarından SBI Holding, Ripple ile gerçekleştirdiği ortaklığın çerçevesini genişletmeye çalışıyor. SBI, Ripple’ın XRP bazlı ürünü xRapid’i kullanmayı planlıyor.

Lütfen Bkz: Bankacılık devi SBI, XRP ile ilgili son planlarını açıkladı

koinmedya_brave

Kaynak