BTC : 63658 ₺ ETH : 1653 ₺ XRP : 1.367 ₺ LTC : 300.6 ₺ USDT : 6.895 ₺ XLM : 0.622 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Düzeltme sonrası Ripple kendine geldi – XRP 30 cent

Düzeltme sonrası Ripple kendine geldi – XRP 30 cent

Düzeltme sonrası Ripple kendine geldi – XRP 30 cent
0
huobi_koinmedya

XRP 30 cent seviyesine yeniden yaklaşıyor. Bitcoin’in düşüşü ile piyasa genelini etkisi altına alan satış dalgasında Ripple’ın kripto parası da önemli destek seviyesini kırmıştı.


XRP 30 cent – Düzeltme sonrası Ripple kendine geliyor

XRP de diğer başlıca altcoinler gibi keskin satış dalgası yaşıyor. Bunun en büyük sebebi Bitcoin’in 9,500 dolara doğru düşüşü. BTC 10,000 dolar kritik seviyenin üzerine çıktıktan sonra keskin bir düşüş yaşadı. XRP 30 cent seviyesinin altını gördü.

Kısa vadede XRP fiyatının ayı görünümüne rağmen, şunu da not etmek önemli. Bu düşüş trendi uzun sürmeyebilir. Çünkü Ripple fiyatı yeniden kilit teknik bir seviyeyi geri almak üzere. Sonuçta bu adım da daha fazla yükselişe öncülük eder.

Peki, XRP hangi seviyeye kadar ralli yapabilir? Bir analist bunun için XRP fiyatının yakın zamanda gördüğü 0.30 dolar bölgesinin alt kısmını yeniden ziyaret etmesini yakından izlediğini belirtiyor. XRP 30 cent seviyesi bir sonraki ralli için önem taşıyor.

koinmedya_brave

İlgili – Ripple fiyat hedefi 0.40-0.50 dolar, ama önce…

XRP 30 cent seviyesine yeniden yaklaşıyor. Bitcoin’in düşüşü ile piyasa genelini etkisi altına alan satış dalgasından Ripple’ın kripto parası da önemli destek seviyesini kırmıştı.

Altcoinler genel piyasa satışının kurbanı, XRP de yüzde 8 düştü

Şu an genel kripto para piyasası Bitcoin’in 9,500 dolara düşmesinin etkisinde bir türbülans yaşıyor. BTC 10,000 dolar seviyesini aşağı yönlü kırarken, diğer kripto paralar da benzer bir şekilde kilit destek seviyelerini kırdı.

XRP fiyatı da yüzde 8’lik bir düşüş ile 0.277 doları gördü. Düşüş sırasında 0.31 dolarlık günlük zirveden başladı ve önemli 0.30 dolar desteğini kırdı.

Kısa vade için 0.275 dolar destek seviyesi olarak görev yapabilir ve kripto para buradan bir miktar momentum kazanır.

koinmedya_brave

İlgili – Ripple yakın gelecekte 60 cente yükselebilir

Önde gelen kripto para traderlerinden Smokey, son tweetinde XRP hakkında konuştu. XRP’nin 0.28 doların üzerinde günlük kapanış yapması durumunda boğaya dönüşeceğini bildiriyor. Çünkü bunun sonucunda 200 günlük hareketli ortalama yeniden alınabilir.

Analist şöyle diyor: “Eğer XRP dolar paritesinde 0.28 dolar ve BTC paritesinde de 200 MA’nın üzerinde günlük kapanış olursa, yeniden geri döneceğim. Ama daha az hacimle. Daha azını riske atarak. Bu aralar XRP konusunda çok fazla görüş değiştiriyorum ama benim için iyi görünüyor.”

Kaynak

Etiketler: