BTC : 84625 ₺ ETH : 2858 ₺ XRP : 2.074 ₺ LTC : 398.8 ₺ USDT : 7.283 ₺ XLM : 0.7417 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ripple kaybettiği pozisyonu geri aldı – Yükseliş için her şey hazır!

Ripple kaybettiği pozisyonu geri aldı – Yükseliş için her şey hazır!

Ripple kaybettiği pozisyonu geri aldı – Yükseliş için her şey hazır!
0
huobi_koinmedya

Ripple kaybettiği pozisyonu geri aldı. Bir müddet önce Tether (USDT) XRP’nin üçüncülüğünü elinden almıştı. Ripple coin son birkaç günde önemli ölçüde değer kazanırken, doğal olarak piyasa değerinin de yükselmesi ile eski pozisyonunu geri almış oldu.


Ripple kaybettiği pozisyonu geri aldı

Tether Ltd, 300 milyon USDT bastı. Bununla son üç günde basılan toplam stabil coin sayısı 540 milyona çıktı. Son basılan USDT’ler ile lider stabil coinin piyasa değeri yakında 10 milyar dolar seviyesini geçecek.

Bitfinex CTO’su Paolo Ardoino, son USDT basımlarının Tron Network’ün envanterinin yenilenmesi amacıyla yapıldığını söylüyor. Ardoino şunları söyledi: “Şunu dikkate alın ki bunlar yetkilendirilmiş ancak düzenlenmemiş işlemler. Yani bu tutar gelecek dönem basım talepleri için envanter olarak kullanılacak.”

Ardoino, Whale Allert’in bir tweetine cevap olarak bunları söylemişti. Ancak öyle görünüyor ki Twitter kullanıcıları bu cevap saçma buldular. Hatta bazıları söylediklerini alaya bile almaya başladı.

koinmedya_brave

İlgili – XRP çıkarken Ripple firması yine yaptı yapacağını

Tether 300 milyon bastı, XRP ise üçüncülüğü geri aldı

Bu arada yeni USDT basılmasına rağmen stabil coin pozisyonunu kaybetmekten kurtulamadı. Tether bir süre önce toplam piyasa değeri olarak kripto sıralamasında üçüncülüğe yükselmişti. Tabii Ripple coin de yerini kaybederek, dördüncü olmuştu.

Ripple kaybettiği pozisyonu geri aldı. Bir müddet önce Tether (USDT) XRP’nin üçüncülüğünü elinden almıştı.

Öte yandan 24 Temmuz’da 0.21 dolardan işlem gören XRP, 3 cent değer kazanarak Çarşamba günü yeni bir aylık zirve olarak 0.24 dolara çıktı. Bu yazı hazırlanırken de XRP’nin 0.24 dolar seviyesini geçtiğini görüyoruz.

koinmedya_brave

Sonuçta toplam piyasa değeri artan Ripple, USDT’yi piyasa değeri olarak geçerek üçüncü sırasını geri aldı.

İlgili – Güncel Ripple (XRP) Teknik Analizi: XRP dolar paritesi ve canlı fiyat grafiği

Cex.io İcra Direktörü Konstantin Anissimov, XRP’nin yükselişi üzerine birkaç sebep sıralıyor. Anissimov, Mart’taki çöküş sırasında XRP’nin 200 günlük hareketli ortalamanın altına gerilediğini hatırlanıyor.

O zamandan bu yana bu direnç seviyesi XRP’nin yükselişini engelliyordu. Ona göre tarihi veriler bir şeyi gösteriyor. Ripple bu önemli direnç seviyesini kırdığında her zaman önemli ölçüde yükselme eğilimi gösteriyor.

Kaynak

Etiketler: