BTC : 79602 ₺ ETH : 2602 ₺ XRP : 1.782 ₺ LTC : 330 ₺ USDT : 7.687 ₺ XLM : 0.5413 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Ripple güçlü satış sinyali veriyor – Uzmanlar ne diyor?

Ripple güçlü satış sinyali veriyor – Uzmanlar ne diyor?

Ripple güçlü satış sinyali veriyor – Uzmanlar ne diyor?
0

Ripple güçlü satış sinyali veriyor. Önde gelen kripto varlıklar Bitcoin, Ethereum ve XRP’nin gerçek zamanlı analizi, kripto piyasasının aşağı yönlü hareketinin devam edeceğine işaret ediyor.


Ripple güçlü satış sinyali veriyor – Bitcoin ve Ethereum’da da durum farklı değil

XRP için TradingView’de yapılan genel teknik değerlendirme ise şu an “aşırı sat” durumunu gösteriyor.

Ayrı ayrı bakıldığında günlük ve aylık grafiklerde “güçlü sat” pozisyonuna işaret ediyor. 1 dakika, 5 dakika ve 15 dakika ve saatlik grafiklerdeki durum ise “sat” önerisi sunuyor.

TradingView, bu tescilli derecelendirme sisteminin birkaç teknik indikatörün birleşiminden oluştuğunu söylüyor. Bunlar arasında hareketli ortalamalar, osilatörler ve pivotlar var. Bu indikatörlerin birleşiminden oluşan sistem varlığın yönü ile ilgili öneriler sunuyor.

koinmedya_brave

İlgili – Korkutan Ripple XRP fiyat tahmini – 0.07 dolara düşüş mümkün mü?

Ripple güçlü satış sinyali veriyor. Önde gelen kripto varlıklar Bitcoin, Ethereum ve XRP’nin gerçek zamanlı analizi, kripto piyasasının aşağı yönlü hareketinin devam edeceğine işaret ediyor.

Kaynak: TradingView, 1 aylık XRP/USD analizi

TradingView’un teknik indikatörleri Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için de ayı durumu gösteriyor. Bu iki varlık için de genel durum “sat” bölgesinde görünüyor.

Bloomberg analisti 2020’de Bitcoin konusunda boğa

Bu arada Bloomberg’in kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone, takımının Bitcoin’in 2020’de ralli yapmasını beklediğini söyledi.

Mike McGlone şöyle konuştu: “Bitcoin 2020’de: 10,000 dolar 5,000 dolardan daha muhtemel görünüyor. Bitcoin konsolide olan boğa piyasasında ilerlemeye devam etmeli. Bizim görüşümüze göre ilk ortaya çıkan kriptonun olgunlaşması ile gelecek on yıl mevcut 10 yıldan farklı olacak.

Bitcoin 2020’de 2019 yılına benzer bir şekilde toparlanma eğiliminde. Bize göre son satışlar ile yıl sonunda 6,500 dolara yaklaşıyor. Benzer bir şekilde ABD hisse senetleri ve ham petroldeki bu yılki rallinin temelleri, 2018’in sonundaki düşüş üzerine inşa edilmişti.”

İlgili – Ya Bitcoin 2020 yarılamasından sonra dump yaparsa?

Bitcoin’in Haziran’daki 14,000 dolarlık yılın zirvesinden sürekli geri çekilmesi özellikle ETH ve XRP’yi çok ağır vurdu.

Yılın kapanışı yaklaşırken, BTC 1 Ocak’taki 3,739 dolardan mevcut fiyatı 7,291 dolar üzerinden hesaplarsak yüzde 94 yükselmiş görünüyor.

Yine CoinMarketCap’in verilerine göre ETH bir yıl önceki fiyatı ile kıyaslandığında yüzde 3 düşüş yaşadı. Ethereum bu bir yılda 133.57 dolardan 129.11 dolara gelmiş bulunuyor. XRP ise bu bir yılda 0.3523 dolardan 0.1922 dolara kadar düştü. Yani yılın başından bu yana yüzde 45’lik düşüş yaşadı.

Kaynak

Etiketler: