BTC : 80020 ₺ ETH : 2610 ₺ XRP : 1.783 ₺ LTC : 331.4 ₺ USDT : 7.713 ₺ XLM : 0.5424 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ripple Google Pay Anlaşması Fiyatını Uçurur

Ripple Google Pay Anlaşması Fiyatını Uçurur

Ripple Google Pay Anlaşması Fiyatını Uçurur
1

Ripple ve Google Play Anlaşması

Daha dikkat çekici ve öngörülebilir Ripple eğilimlerinden biri olarak yeni bir ortaklık her duyurulduğunda XRP’nin değerinde makul bir artış olmuştur.

Sonuçta, analistler bu para biriminin için 10 dolar gibi bir değerle yılın sona ereceğini öngörüyorlar. Ancak son zamanlarda yapılmış bazı spekülasyonlar XRP’nin bunu hızlandırmasına yardımcı olabilir. Google Pay uygulamasının Ripple ile zaten Brezilya, Hindistan ve Çin gibi gelişmekte olan piyasalarda bulunan şirketler ile ortak çalışma geçmişi var. Dünyanın en büyük teknoloji firmalarından biriyle ortaklık kurarak Ripple, Apple’ın en büyük rakibi olduğunu söylüyor.

Ripple Artan Değer

Verimli küresel ödeme sistemleri nedeniyle Ripple’in teknolojisi şu anda dünyanın en büyük finansal kuruluşlarının birçoğu tarafından uygulanmaktadır. MoneyGram, Western Union ve büyük bankalar ile olan ortaklıklarına ek olarak Google Pay’ın yapılacak bir anlaşma Ripple fiyatında çok büyük bir artışı getirecektir.

Google İle Anlaşma Çok Değerli

Google uygulamasında olduğu gibi spekülasyonlar doğru görünüyorsa kripto paranın inanılmaz bir artış ile büyük bir yüksekliğe ulaşabileceğini öngörüyorlar. Ripple’in yoğunlaştığı alanlarda ve RippleNet’in hızlı, uygun fiyatlı global işlemlerinin birleşmesinde aynı alanlarda Google aynı şeyi yaşıyor. Karşılıklı hedefler ile her iki şirket de birbirlerini tamamlayan teknolojiler sunuyor. Sonuçta bu durum tam burada ve şimdi, XRP’ye yatırım yapmanın en iyi fırsatını sunuyor – Ripple bazılarının iddia ettiği gibi 600 dolar gibi baş döndürücü seviyelere ulaşmasa bile, yatırımcılara hala büyük paralar kazandıracak gibi görünüyor.

Tüm yatırımcıların bu muhtemel olumlu gelişmelere hazır olması ve en azından fonlarının belli kısmını Ripple’da tutmaları faydalı olabilir. Yalnız bu yatırımları kısa vadeli karı görünce çıkmak yönünde değil uzun vadeli bir kaç seneye yaymak gerek. Çünkü Ripple sadece google ile değil bir çok firma ile anlaşma yapmak üzere çalışmalarını sürdürüyor. Bunlara hazır olmak bir yatırımcı için en akıllıca hareket olacaktır.

koinmedya_brave
Etiketler:

Comments are closed.