BTC : 63317 ₺ ETH : 1574 ₺ XRP : 1.215 ₺ LTC : 285.9 ₺ USDT : 6.886 ₺ XLM : 0.4778 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Ripple fiyatı kırılma noktasında

Ripple fiyatı kırılma noktasında

Ripple fiyatı kırılma noktasında
0
huobi_koinmedya

Ripple fiyatı kırılma noktasında. XRP 0.29 dolardan işlem görüyor ve sonunda 0.30 dolara yaklaştı. Önde gelen bir analist olan Luke Martin ise coinin mevcut seviyesinden yüzde 30 daha yukarıda olması gerektiğini düşünüyor.


Ripple fiyatı kırılma noktasında

Piyasa değerine göre üçüncü en büyük kripto para olan XRP, yeniden 0.30 dolar seviyesini almaya çok yakın. Şu an yüzde 8 bir yükseliş ile 0.2944 dolardan işlem görüyor. Bu yükselişe rağmen önde gelen bir analist, mevcut seviyenin bile XRP fiyatının olması gerektiği seviyeden daha aşağı olduğunu belirtiyor. Luke Martin’e göre XRP yüzde 30 daha değerli olmalı.

İlgili – Ripple XRP’nin ATH yapmasını bankalar mı engelliyor?

“XRP 0.39 dolar civarında olmalı”

Luke Martin Twitter hesabı üzerinden XRP fiyatının şu an yüzde 30 daha fazla olması gerektiğini belirtti. Bunu ise diğer başlıca altcoin ve onların kazanımları ile kıyaslama yaparak söyleyebiliyor.

koinmedya_brave

Ona göre söz konusu altcoinlerin çoğu yukarı yönlü kırılma yaptı ve yükseliyor. Bunlara örnek olarak ETH, ADA ve EOS’u gösteriyor.

Luke Martin şöyle diyor: “XRP yüzde 30 daha yukarıda olmalı. Bütün başlıca altcoinler boyun bölgesine ulaştı. Çoğu kırılmalarını gerçekleştirdi.”

Ripple fiyatı kırılma noktasında. XRP 0.29 dolardan işlem görüyor ve sonunda 0.30 dolara yaklaştı. Önde gelen bir analist olan Luke Martin ise coinin mevcut seviyesinden yüzde 30 daha fazlası olması gerektiğini düşünüyor.

Bugün erken saatlerde Ethereum yaklaşık yüzde 15’lik bir yükseliş kaydetti. Analistler de ETH için hala boğa ve daha fazla yükseliş bekliyorlar.

koinmedya_brave

İlgili – Ripple CEO Brad Garlinghouse yeniden CNN’e konuk olacak

Luke Martin daha sonra ise yorumlarda altcoinlerin çoğunun gelecekte değer kaybetmesi ihtimalinin yüksek olduğunu da belirtiyor. Buna rağmen şu an belirli bir momentum olduğunu ve belirli bir değere sahip olduklarını da kaydediyor. XRP için de böyle düşünüp düşünmediği net değil.

XRP yükselişe başlıyor

Bu arada Ripple fiyatı kırılma yapma noktasına geldi. Kripto trader TraderXO de XRP hakkında yorumda bulundu. Ona göre XRP beklendiği gibi yükseliyor ve boğa bir görünüme sahip. TraderXO, fiyatın yıllık açılış yaptığını ve yükselmeye başladığını düşünüyor.

Kaynak

Etiketler: