BTC : 82784 ₺ ETH : 2807 ₺ XRP : 1.874 ₺ LTC : 356.5 ₺ USDT : 7.65 ₺ XLM : 0.5811 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoinRipple haberleri
  3. Ripple fiyatı dönüş sinyali için gözünüz 18 centte olsun

Ripple fiyatı dönüş sinyali için gözünüz 18 centte olsun

Ripple fiyatı dönüş sinyali için gözünüz 18 centte olsun
0

Ripple şirket olarak bu sene büyük başarılara imza attı. Ancak XRP fiyatlarında yaşanan düşüş yatırımcıların aklına Ripple fiyatı dönüş sinyali ne zaman gelir sorusunun gelmesine neden oluyor.


Ripple’ın başarısı XRP fiyatlarına ne zaman yansıyacak?

Kripto para piyasası özellikle 2019’un ikinci yarısında sürekli düşüş göstermesine rağmen Ripple şirketi büyük yatırımlara imza atarak kar yüzdesinin arttırdı. Peki, bu büyümenin XRP fiyatlarına yansıması ne zaman olacak? Ripple fiyatı dönüş sinyali belirtileri ne zaman ortaya çıkacak?

Ripple fiyatı dönüş sinyali Ripple fiyatı dönüş sinyali için gözünüz 18 centte olsun

koinmedya_brave

Günlük grafiğe göz attığımızda XRP tokenin aşırı bir satış baskısı yediğini rahatlıkla görebiliyoruz. Bu aşırı satış, yakın zamanda bir yükselişin olabilme ihtimalini ortaya çıkarıyor. Ripple’ın özellikle 0,18 dolar seviyesinde oluşturduğu güçlü destek seviyesine dikkatinizi çekmek istiyorum.

0,18 dolarda oluşan güçlü destek, bir sonraki sıçrama hareketinde gerekli olan gazı Ripple’a sağlayabilir. Eğer beklenmedik bir gelişme olur da Ripple bu seviyede tutunamaz ise XRP fiyatlarının bir sonraki destek seviyesi 0,147 dolar olacaktır. Peki, Ripple uzun zamandır beklenen boğa koşusuna yakın zamanda başlayabilir mi? (Ripple boğaları nerede?)

Ripple fiyatı dönüş sinyali için 0,18 dolar önemli

Aslında XRP fiyatlarının yükselişini sağlayabilecek birçok olumlu gelişme söz konusu. An başta diğer altcoinler ve Bitcoin için ciddi sorun oluşturan likidite eksiği Ripple için söz konusu değil. Son altı ayda ciddi bir değer kaybı yaşayan piyasaya kıyasla şirketin yatırım ağı RippleNet’in işlem hacmi bu yıl neredeyse 10 kat arttı.

Bununla birlikte, RippleNet şu anda dünyada 45 ülkede aktif olarak kullanılıyor. Bankaların ve şirketlerin ödeme sistemlerinde XRP tokenine ihtiyaç duymaları Ripple fiyatlarının yakın zamanda yükselişe geçmesini sağlayabilecek bir başka neden. Ayrıca, dünya çapında 300’den fazla büyük şirket ile anlaşması bulunan Ripple’ın günlük işlem hacminde son birkaç ayda rekor üstüne rekor kırması da Ripple’da fiyat artışına sebep olabilir.

Bu arada Ripple 2019 yılında toplamda 200 milyon dolarlık bir fon toplama başarısı gösterdi. Ripple yetkilileri bu anlaşma ile daha fazla ülkeden müşteri çekmeyi ve RippleNet’in ödeme sistemini daha yaygın bir hale getirmeyi amaçladıklarını duyurdular.

Ripple fiyatları 2 gün önce düştüğü 0,18 dolar kritik destek seviyesinden geri dönüş yaptı. son iki gündür yatay yönlü işlem gören XRP yazım esnasında 0,1938 dolardan el değiştiriyor. Analistlere göre Ripple fiyat dönüş sinyali için 0,18 dolar seviyesi kritik bir önem arz ediyor.

Kaynak