BTC : 84254 ₺ ETH : 2800 ₺ XRP : 2.085 ₺ LTC : 399.1 ₺ USDT : 7.343 ₺ XLM : 0.7429 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Ripple fiyatı büyük destek noktasının altına kadar düştü – XRP için sırada ne var?

Ripple fiyatı büyük destek noktasının altına kadar düştü – XRP için sırada ne var?

Ripple fiyatı büyük destek noktasının altına kadar düştü – XRP için sırada ne var?
0
huobi_koinmedya

Ripple fiyatı büyük destek noktasının altına kadar düştü – XRP için sırada ne var? Ripple XRP yatırımcısını üzmeye devam edecek mi?


Ripple fiyatı büyük destek noktasının altına düştü!

 

2019 yılı, hangi kripto para için hayal kırıklığı oldu sorusu sorulsa, hiç şüphesiz %90’ımız XRP der. Çünkü gerçekten öyle. Ripple XRP rakiplerinin 3x – 4x fiyat arttırdığı son 6 ayda, yerinde saymaktan bir türlü kurtulamadı.

Bir ara 0.50 dolar bandına dayanarak yatırımcısı heyecanlandıran Ripple, son gelen zelzeleyle beraber büyük bir düşüş yaşayarak kendisi için kritik destek hatları olan 0.35 ve 0.33 dolar seviyelerinin altına indi.

koinmedya_brave

Her ne kadar XRP şu an 0.33 dolar seviyesinin biraz üstüne çıkmış olsa da, yaşanan bu  düşüş dalgası, zaten pamuk ipliğine bağlı olan Ripple yatırımcısının bütün ümitlerini tüketme noktasına getirdi. İnsanlar gerçekten illallah etti 😊

Ripple fiyatı büyük destek noktasının

Teknik göstergelere baktığımızda, özellikle MACD göstergesindeki aşırı düşme nedeniyle, XRP fiyat görüntüsü hala negatif görünüyor. Bu noktada oluşabilecek yeni bir düşüş dalgası, XRP’yi ana destek hattı olan 0.30 doların bile altına çekebilir. Yukarı yönlü bir harekette ise, 0.40 doların üstünde bir hamle gelmesi çok mümkün görülmüyor.

Hiç kuşku yok ki, yatırımcıların 2019’da XRP’den aldığı dersten sonra, insanlar, XRP gibi ademi merkeziyetçilik felsefesine sahip olmayan kripto paralara yaklaşırken iki kere düşüneceklerdir.

koinmedya_brave

İlgili haber: Ripple Bitcoin karşısında dipleri yokluyor

 

Etiketler: