BTC : 64900 ₺ ETH : 1617 ₺ XRP : 1.425 ₺ LTC : 319.9 ₺ USDT : 6.798 ₺ XLM : 0.505 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Ripple EOS Litecoin ve Binance Coin kısa vadeli fiyat tahminleri

Ripple EOS Litecoin ve Binance Coin kısa vadeli fiyat tahminleri

Ripple EOS Litecoin ve Binance Coin kısa vadeli fiyat tahminleri
0
huobi_koinmedya

Ripple EOS Litecoin ve Binance Coin gibi altcoinlerin kısa vadeli bir senaryoda yükselme potansiyelleri var mı? Bitcoin yatay fiyat hareketleri sergilemeye devam ederken XRP, EOS, LTC ve BNB için nasıl fiyat tahminleri yapılabilir?


Ripple EOS Litecoin ve Binance Coin kısa vadede yükselir mi?

Bitcoin, dünden beri önemli bir fiyat değişikliği göstermese de  Ripple EOS LTC ve BNB gibi bazı altcoinlerin, BTC karşısında yükselme ihtimali giderek artıyor. Örneğin; XRP, ilk 3 arasında en fazla değer kazanan token olurken aynı zamanda BTC karşısında %3’ten fazla yükseldi. Son bir ayda ise BTC karşısında %40 yükseldi.

En popüler üçüncü kripto para birimi, sonbahara güzel bir başlangıç yaparak girdi. BTC karşısında 17 Eylül’den bu yana neredeyse %40 değer kazandı. İşte Ripple EOS, Litecoin ve Binance Coin (BNB)’nin BTC karşısındaki fiyat görünümleri!

Ripple EOS Litecoin ve Binance Coin kısa vadeli fiyat tahminleri

koinmedya_brave

4 saatlik grafikte XRP, Eylül ayında oluşan yükselen kanalda yer almaya devam ediyor. Kısa vadeli tahminler, nispeten yüksek işlem hacmine karşı yükselişe işaret ediyor. Bu nedenle, MACD göstergesi yukarı yönü gösterirken, alıcı hakimiyetinin devam ettiğini gösteriyor.

Bununla birlikte XRP, Ekim ayının sonuna kadar 3400 satoshi seviyesine ulaşabilir. XRP yayın saatinde ise %1,68’lik artışla 0.00003294 BTC’den işlem görüyor.

EOS Litecoin fiyat analizi

EOSBTC şu sıralar, 0.00037 BTC ve 0.00038 BTC seviyelerinin arasında işlem görmeye devam ediyor. 

Ripple EOS Litecoin ve Binance Coin kısa vadeli fiyat tahminleri

koinmedya_brave

EOS, Eylül ayının sonunda yaşadığı düşüşün ardından kaybettiği kazanımları büyük ölçüde geri kazandı. Şu anda EOS, 0.0003950 BTC’ye doğru daha fazla yükselişle birlikte bir üçgen formasyonu oluşturuyor.

Parite bu seviyeye birkaç gün içinde ulaşabilir. EOS Hareketli Ortalamanın üzerinde yer alıyor ve 50 günlük EMA da, fiyat artışına işaret ediyor. Bu yüzden de, RSI indikatörü de yükseliyor.

Ripple EOS Litecoin ve Binance Coin gibi altcoinler arasında yakın vadede sadece LTC’de düşüş tahmin ediliyor.

EOS ise, şu sıralar %1,55 oranında artarak 0.0003734 BTC’den işlem görüyor.

Litecoin, neredeyse son birkaç haftadır yatay hareketler sergiliyor ve şu anki seviye henüz dip değil. Satıcılar kısa ve uzun vadeli senaryolara hakim durumdalar.

Ripple, EOS, Litecoin ve Binance Coin

4 saatlik grafikte, alıcı baskısı görülmüyor. İşlem hacmi endeksi düşüyor ve fiyat düşüşünü gösteriyor. Ayrıca, RSI göstergesi aşırı satım bölgesine yeni ulaştı, ki bu da düşüş oranının daha da artabileceği anlamına geliyor. Bu durumda, en yakın seviye sarıyla gösterilen bölge olabilir. Ve fiyatın kısa sürede buraya ulaşabileceği öngörülüyor.

Litecoin yazımızın yayına hazırlandığı şu dakikalarda 0.00677458 BTC üzerinden işlem görürken, dolar karşısında %0,49’luk bir düşüşle 56,50$ seviyesinde yer alıyor.

Ripple, EOS, Litecoin ve Binance Coin arasında şimdilik sadecede LTC’de düşüş görülüyor.

Binance Coin’e gelince; BNB, aylık en dip seviyeye dokundu ve şimdi kısa vadeli fiyat artışı gösterebilir. Son 24 saatte yalnızca %1 arttı.

Ripple, EOS, Litecoin ve Binance Coin

Binance borsasının yerel tokeninin yakında toparlanması muhtemel görünüyor. BNB, şu sıralar yukarı yönlü bir patlama ihtimali ile birlikte üçgen paterninin içinde yer alıyor. Ayrıca MACD göstergesi de yükseliş eğilimini doğruluyor. Binance Coin’nin Ekim ayı sonuna kadar 0.0021 BTC seviyesinde olması bekleniyor.

Binance Coin, şu anda 0.00202 BTC seviyesinde işlem görüyor.

Kaynak