BTC : 64240 ₺ ETH : 1608 ₺ XRP : 1.382 ₺ LTC : 318.2 ₺ USDT : 6.801 ₺ XLM : 0.4828 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Dikkat! Ripple büyük bir harekete hazırlanıyor

Dikkat! Ripple büyük bir harekete hazırlanıyor

Dikkat! Ripple büyük bir harekete hazırlanıyor
0
huobi_koinmedya

Dikkat! Ripple büyük bir harekete hazırlanıyor! Son birkaç gündür 0,20 dolar direncinin üstesinde gelmeye çalışan XRP’de ki teknik detay, yatırımcıları heyecanlandırıyor!


Dikkat! Ripple büyük bir harekete hazırlanıyor

 

XRP son birkaç gündür 0,20 dolardaki direncin üstesinden gelmeye çalışıyor. Bitcoin’de yine keza 7.000 dolar bölgesinde konsolidasyon yapıyor. Ancak bu cansız ticaret çok uzun soluklu olacağa benzemiyor. Çünkü bazı analistler yakın zamanda XRP’de büyük bir hareket bekliyor!

İlgili haber: Ripple XRP ödeme sistemi artık App Store ve Google Play’de

koinmedya_brave

Önemli analistlerinden biri olan Crypto Dude, XRP’nin günlük grafikte bazı zayıflık işaretleri vermesine rağmen orta vadede büyük bir sıçrama yapacağını düşünüyor.

Dude bu analizini, yakın zamanda Ethereum’da da görülen ve ETH’nin 140 dolardan 175 dolara hızlı bir şekilde çıkmasını sağlayan yükselen üçgen modeline dayandırıyor.

”XRP günlük bazda bazı zayıflıklara sahip ama boğa trendini tetikleyebilecek yükselen üçgen modelinin altında konsolidasyonunu sürüyor. Gözler yükselen üçgen modelinden çıkmaya çalışan XRP’ye çevrilmiş durumda!”

koinmedya_brave

Dude verdiği bu analizde, XRP’de yaşanabilecek bir yükselişin her an doğrulanabileceğini vurgularken, bunun kriptonun günlük zayıflıklarını da geçersiz kılacağını belirtiyor.

XRP ayrık ittirme yapabilir mi?

Her ne kadar Ripple yatırımcıları XRP performansından hiç memnun olmasalar da, Ripple’ın her yıl sektörden bağımsız olarak belli bir yükseliş potansiyeline sahip olduğu yadsınamaz bir gerçektir.

XRP sahip olduğu bu potansiyel sayesinde 2018 yılında %167’lik, 2019 yılında %50’lik bir yükseliş pompası gerçekleştirmiştir ve bu geleneği sürdürmeye de eğilimlidir. Atalarımızın da dediği gibi can çıkmayan bedenden ümit kesilmez, bu yüzden önümüzdeki günlerde karşımızda, yükselen üçgen modelini kırıp yukarı yönlü harekete geçmiş bir XRP görebiliriz.

Ripple büyük bir harekete Kripto para sektöründen son dakika haberler ve çarpıcı değerlendirmeler için bizleri takip etmeye devam edin. Mümkün mertebe evde kalın, sağlıklı kalın!!!

Etiketler: