BTC : 66284 ₺ ETH : 1646 ₺ XRP : 1.383 ₺ LTC : 320.3 ₺ USDT : 6.748 ₺ XLM : 0.558 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Ripple boğalarının gözü 0.20 dolarda

Ripple boğalarının gözü 0.20 dolarda

Ripple boğalarının gözü 0.20 dolarda
0
huobi_koinmedya

Ripple boğalarının gözü 0.20 dolarda. Başka Bitcoin olmak üzere altcoinlerin çoğu da yeşil olarak işlem görüyor.


Ripple boğalarının gözü 0.20 dolarda

Bu yazı yayına hazırlanırken, lider kripto para 7,000 dolar seviyesinin üzerinde yükseliyor.

Ripple boğalarının gözü 0.20 dolarda. Başka Bitcoin olmak üzere altcoinlerin çoğu da yeşil olarak işlem görüyor.

XRP’de son durum

Ripple boğalarının gözü 0.20 dolarda. XRP de yeşil bölgede işlem görüyor. Ripple’ın kripto parasının fiyatı şu an 0.183992 doları geçmiş görünüyor.

Birkaç gün önce satıcılar XRP fiyatını aşağı iterek mavi trend çizgisini kırmıştı. Kısa süre önce ise alıcılar atağa geçerek XRP’nin iki saat grafiğindeki EMA55’i geri almasını sağladı.

koinmedya_brave

Şunu da söylemek önemli. Alıcıların hala 0.187 dolar direncini yeniden test etme fırsatı da var. Ancak bunun için güçlü bir boğa momentumunun da gerekli olduğu ortaya çıktı. Mevcut alım gücü buna yetmeyebilir.

İlgili – Corona savaşına Ripple’dan önemli destek

Eğer aşım hacmi artmazsa, fiyat yeniden 0.13 dolar bölgesine düşebilir. Piyasadaki yükseliş eğilimine rağmen, yüksel volatiliteden dolayı hala aşağı yönlü hareket ihtimalleri de var.

Bu arada piyasadaki yüksek volatiliteye rağmen, Bitcoin ve bazı altcoinler hakkında çeşitli iyimser fiyat tahminleri dile getiriliyor.

koinmedya_brave

Bunun dışında, analistler global ekonomik krize rağmen artan oranda bir kripto para benimsenmesi de bekliyor. Corona virüs pandemisi nedeniyle dünya ekonomileri zor durumda.

Ripple’ın sınır ötesi ağına katılan yeni isim: Intermex

Öte yandan XRP daha fazla ilgi görmeye devam ediyor. Çünkü Ripple da bu yönde çalışmalarına hız katmaya devam ediyor. Ripple’ın sınır ötesi ödeme sisteminde XRP kullanımı da daha fazla popüler oluyor.

San Francisco merkezli Ripple, kripto varlıkların ana akımda daha fazla benimsenmesi için daha fazla çaba gösteriyor.

Intermex, ABD ve Latin Amerika’da ödemeler konusunda uzmanlaşmış bir firma ve aynı zamanda Ripple’ın sınır ötesi ödeme ağına yeni katılan şirketlerden biri. Şirket yıllık 30 milyon işlem gerçekleştiriyor. Bundan sonra da bu işlemler için Ripple’ın servislerini daha fazla kullanacak.

İlgili – ABD ve Meksika arasına Ripple koridoru

Kaynak

Etiketler: