BTC : 63325 ₺ ETH : 1574 ₺ XRP : 1.212 ₺ LTC : 286.2 ₺ USDT : 6.882 ₺ XLM : 0.4761 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoinRipple haberleri
  3. Ripple boğalarının fake yükselişlere sabrı kalmadı!

Ripple boğalarının fake yükselişlere sabrı kalmadı!

Ripple boğalarının fake yükselişlere sabrı kalmadı!
0
huobi_koinmedya

Ripple boğalarının sahte yükselişlere sabrı kalmadı! Popüler bir kripto para analisti, XRP’de büyük bir düşüş daha bekliyor. Analiste göre kripto para birimi, yakın vadede hangi seviyeleri test edebilir?


“Ripple boğalarının pes etmesine az kaldı!”

Kripto para piyasası son birkaç gündür güçlü bir yükseliş trendi yakaladı. Bitcoin, XRP dahil olmak üzere birçok büyük altcoinin önünü de açarak, 6.000 dolar bölgesini aştıktan sonra kilit dirence ulaştı.

XRP, 0.15$ desteğinin üzerindeki kritik konumu yeniden ele geçirebilmiş olsa da son birkaç gün, hatta son bir hafta boyunca Bitcoin karşısında oldukça düşük performans gösterdi.

Bununla birlikte analistler, son yükseliş trendi sırasında Ripple boğalarının güçsüz kaldığına dikkat çekiyor.  Analistlere göre Ripple boğalarının güçsüzlüğü, XRP’nin bu desteği de kaybedeceğine ve daha düşük bir seviyeye döneceğine işaret ediyor.

koinmedya_brave

Ripple boğalarının

XRP %3 yükseldi – BTC karşısında zayıf bir performans sergiliyor

Yazımızı yayına hazırladığımız sırada %3 civarında değer kazanan XRP, 0.162$’dan işlem görüyor. Bu da dünkü en düşük seviyesi olan 0.15$’dan küçük bir tırmanışa işaret ediyor. 

Kripto piyasaları, birkaç hafta önce müthiş bir volatilite ile %50’lere varan düşüşler gördü. Bu dönemde XRP, 14 cente kadar düştükten sonra, şimdi bu düşük seviyelerle arasında kayda değer bir mesafe bıraktı. Ancak son yükseliş hareketi oldukça zayıfdı ve şu anda da BTC karşısında %1 civarında değer kaybediyor. 

Big Cheds isimli popüler Twitter analisti de kripto para birimini güçlendirme konusunda Ripple boğalarının zayıf kaldığına işaret ediyor.

koinmedya_brave

Big Cheds, son tweetinde “XRP – Günlük grafik – Boğalar hala zayıf, bu da başarısız bir başka fake yükselişe benziyor” dedi.

Ripple (XRP) hangi seviyelere düşebilir?

 0.15$, her ne kadar yakın vadedeli güçlü bir destek görevi görüyor olsa da, bazı analistler XRP’nin daha büyük bir destek bulmadan önce, önemli ölçüde daha fazla düşüş görebileceğine inanıyor.

Twitter’da tanınmış bir kripto para birimi analisti olan Livercoin, geçtiğimiz haftasonu bir tweetinde XRP’deki bu kritik duruma değindi. Ve takipçilerine XRP için, BTC karşısında güçlü bir destek bulmadan önce, %30 veya daha fazla düşüş beklediğini söyledi.

“XRP’de %30’luk bir düşüş bekleniyor. 2500 sats güçlü bir destek, ancak sonunda boğalar pes edecek ”dedi.

BTC mevcut istikrarını koruyamazsa, XRP’deki bu potansiyel düşüş daha da artabilir. Dolayısıyla Bitcoin’in 6.000$’lık bölgeden alacağı güçlü bir red, potansiyel olarak XRP’nin de benzer bir düşüş görmesine yol açacak.

Ripple hakkında daha fazlası için tıklayınız.

 Kaynak

 

Etiketler: