BTC : 82701 ₺ ETH : 2817 ₺ XRP : 1.861 ₺ LTC : 355 ₺ USDT : 7.65 ₺ XLM : 0.5797 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ripple Bitcoin ve Ethereum’u yakalayabilecek mi?

Ripple Bitcoin ve Ethereum’u yakalayabilecek mi?

Ripple Bitcoin ve Ethereum’u yakalayabilecek mi?
0

Ripple Bitcoin ve Ethereum’un altında performans göstermeye devam ediyor. Yatırımcılar Ripple yerel varlıklarının bundan sonra ki seyri hakkında tartışıyor.

Ripple Bitcoin ve Ethereum’u uzaktan takibe devam ediyor

Aynı zamanda Redditor olan bir XRP yatırımcısının gönderisi Ripple subreddit sayfasının manşetine çıktı. Yatırımcı gönderide, XRPyiı üç yıl önce en yüksek seviyelerinden aldığını fakat geçen zaman içerisinde coin fiyatının diğer kripto paralar gibi artış göstermediğini ifade ederek dertleniyor.

Gönderiye cevap yazan bazı kullanıcılar konudan Ripple eski baş teknik sorumlusu Jed McCaleb’i suçluyorlar.

koinmedya_brave

McCaleb 2013 yılında Ripple’dan ayrıldı ancak eline hala yüklü miktarda XRP bulunuyor. McCaleb Ripple ile yaptığı anlaşma gereği bu XRP’leri ancak sınırlı miktarlarda piyasaya sürebilir. Eski Ripple çalışanının yalnız 2020 yılı içerisinde 630 milyon civarında XRP sattığı ve buna rağmen hala elinde 4 milyara yakın varlık bulunduğu biliniyor.

Bazı yorumcular XRP için henüz her şeyin çok yeni olduğu, Ripple’ın ilerleme gösterdikçe XRP’nin de daha ana akım bir coin haline geleceği görüşündeler. Bir Redditor şöyle diyor:

“On-Demand Likidite ve Internet of Value;  XRP hepsinde büyük rol oynayacak ve fiyatı da ona göre artacak. Kapıları açabilmek için otoyol döşüyorlar.”

Daha az iyimser kullanıcılardan biri ise; “XRP’nin patlamasını beklemeyin, mevcut yerinden pek fazla ileri gideceği yok.”

Ripple Bitcoin ve Ethereum'u yakalayabilecek mi?Ripple, Bitcoin ve Ethereum’u yakalayabilecek mi?

Piyasa hacmi açısından dördüncü sırada olan Ripple, Bitcoin ve Ethereum’u uzaktan takip etmeye devam ediyor. 2020 yılı içerisinde XRP’nin değeri %36 artış gösterirken, Bitcoin %48, Ethereum ise %210’luk oranda arttı.

XRP, yazının yazıldığı anda 0,247$’dan işlem görüyor. Bu tüm zamanların en yüksek değeri olan 3.84$’ın %6,43’üne tekabül ediyor. Buna karşılık yine yazının yazıldığında Ethereum 376,26$, Bitcoin ise 10.164,01’den işlem görüyorlar. Ethereum tüm zamanların en yüksek değeri olan 1.432$’ın %26,27’sı bir değere; Bitcoin ise tüm zamanların en yüksek değeri olan 20.089$’ın %50,59’u bir değere işlem görüyor.

Sanırım bir süre daha Ripple Bitcoin ve Ethereum’u yakalayabilecek mi ? sorusunu sormaya devam edeceğiz.

Kaynak

Daha fazlası için tıklayın.

Etiketler: