1. Home
  2. İnceleme
  3. Güncel RIF Token rehberi: RIF Token nedir? RIF yorum-haber ve temel analiz

Güncel RIF Token rehberi: RIF Token nedir? RIF yorum-haber ve temel analiz

Güncel RIF Token rehberi: RIF Token nedir? RIF yorum-haber ve temel analiz
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

RIF Token herhangi bir token sahibinin, RIF OS Protokolleriyle uyumlu herhangi bir hizmeti kullanmasına izin vermek için tasarlanmış.

RIF Token nedir?

Kategoriler: Networking, Hizmet olarak Blockchain, İnternet Merkeziyetsizliği

RIF projesi yeni nesil dağıtık uygulamalar için altyapı sistemi oluşturuyoır.

Değerler İnterneti’ni Bir Adım İleriye Taşımak

Bitcoin, “Değer Transferi” için yeni bir internet inşasının temelini attı.

Hem RSK Akıllı Sözleşme Ağı hem de RIF OS bu vizyonu daha da ileriye taşımak için yeni Değerler İnterneti’nin dünya genelinde refah ve eşitliği teşvik edeceği umuduyla oluşturulmuş.

Basit bir ifadeyle, Değerler İnterneti, bireylerin aralarında anında değer aktarmalarını sağlayan, aracı kuruluş ihtiyacını ve tüm üçüncü taraf maliyetlerini ortadan kaldıran çevrimiçi bir alanı ifade eder. Teorik olarak, parasal veya sosyal değeri olan her şey, para birimleri, mülk payları ve hatta bir seçimdeki oylama dâhil olmak üzere taraflar arasında aktarılabilir.

RIF OS. Hepsi bir arada. Kullanımı kolay. Açık Kaynak Blockchain Altyapı Hizmetleri

RIF, Blockchain Altyapı Servisleri için tek elden kaynak sağlar.

RIF OS (Root Infrastructure Framework Open Standard), merkeziyetsiz uygulamaların (DApp’ler) daha hızlı, daha kolay ve ölçeklenebilir bir şekilde geliştirilmesini sağlayan açık ve merkezi olmayan bir altyapı protokolleri paketidir.

RIF Labs Nedir?

RIF Labs, dünya çapında finansal katılımı mümkün kılacak ve ortaya çıkan bu yeni teknoloji ile kitlesel kabül arasında köprü olacak yeni nesil açık kaynak bir blockchain altyapısının geliştirilmesine odaklanan, amaç odaklı bir kuruluş olarak faaliyet göstermekte.

TAKIM

Ekibin dünya geneline yayılmış 30’dan fazla üyesi var. Bu isimler kripto para endüstrisine öncülük etmiş ve blockchain ürünleri sunmuş.

CEO, Diego Gutierrez Zaldivar

1995’ten beri Arjantin’de ve Latin Amerika’da web gelişiminin öncüsü olan Diego, Latin Amerika’da 2012’den beri Bitcoin ve blockchain teknolojisini geliştiren ilk kişilerden biri. RSK Labs’in yanında Bitcoin ve blockchain teknolojilerinin potansiyelini sosyal ve ekonomik değişim için itici güç olarak kullanan gerçek kullanım durumlarına dönüştürmeyi amaçlayan bir diğer blockchain şirketi olan Koibanx’i kurdu.

İlginizi çekebilir: Ethereum 2.0 nedir? Ethereum 2.0 ETH fiyatlarını etkileyecek mi? Ethereum 2 hakkında bilmediklerimiz

Ayrıca, bölgenin 9 ülkesinde var olan bir Bitcoin topluluğu ağı oluşturulmasına yardım eden ve dünyanın en uzun süren Bitcoin Konferansı’na ev sahipliği yapan (www.labitconf.com) Latam Bitcoin STK’larının başkanı ve eş kurucusudur.

Kurucu Ortak, Sergio Demian Lerner

Güvenlik uzmanı, kripto para araştırmacısı ve seri girişimci olarak tanınan Sergio, 7 teknoloji şirketi kurdu: RSK Laboratuarları, Coinspect, Coinfabrik, WayniLoans, ASICBoost, Identiva Security ve Pentatek.

2011’de Bitcoin topluluğuna katıldı ve 9 güvenlik açığı keşfederek ve bunları raporlayarak Bitcoin Core’un güvenliğini güçlendirmek için iş birliği yaptı. Ayrıca daha fazla gizlilik, birlikte çalışabilirlik, yerel yönetim, ölçeklenebilirlik ve daha hızlı ödemeler için 50’den fazla tasarım önerdi.

Daha fazla detay ve ekibin kalanı için üstteki Whitepaper link’ine tıklayınız.

RIF Token’ı hangi cüzdan uygulamaları destekliyor?

rif token Güncel RIF Token rehberi: RIF Token nedir? RIF yorum-haber ve temel analiz

RIF hangi borsalarda?

rif token Güncel RIF Token rehberi: RIF Token nedir? RIF yorum-haber ve temel analiz

28 sayfalık Whitepaper için TIKLAYINIZ.

RIF Token Roadmap

rif-token-nedir

Twitter’a giriş tarihleri Aralık 2018. Takipçi sayıları 1512. Çok az.

Telegram aktif değil. “Yakında” yazıyor. Bu hiç hoşuma gitmedi.

RIF token 9 aydır trade ediliyor.

Son 30 gündeki volatilite oranı %34, son 7 günde %16.

ATH’si 0.16$ Şu an bu seviyenin %48 altında.

Kripto Paralar ve Temel Analiz kitabım için TIKLAYINIZ.