1. Anasayfa
  2. Eğitim
  3. Kripto Para
  4. Reserve Rights (RSR) token nedir ve geleceği nasıl? Güncel RSR haber ve gelişmeleri

Reserve Rights (RSR) token nedir ve geleceği nasıl? Güncel RSR haber ve gelişmeleri

Reserve Rights (RSR) token nedir ve geleceği nasıl? Güncel RSR haber ve gelişmeleri
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Reserve Rights (RSR) token nedir? https://numerologist.com/ Geleceği nasıl? RSR token ile ilgili tüm detayları ve teknik verileri yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz.

Reserve Rights (RSR) token nedir ve geleceği nasıl? Güncel RSR haber ve gelişmeleri

Huobi Prime platformu üzerinde gerçekleştirilen arz ile Mayıs 2019’da işleme başlayan çift tokenli bir stabilcoin olan Reserve Right, hiper enflasyona dayanıklı bir tokendir.

ERC-20 Reserve stabilcoin RSV ve Reserve Rights token RSR’den oluşan çift tokenli bir stabilcoin ekosistemidir. Reserve Stabilizasyon Protokolü, çeşitlendirme yoluyla değişken para birimlerinde işlem yapma risklerine karşı korunmak için tasarlanmıştır, merkezi olmayan bir yönetişim mekanizmasını kullanırken sınırlar arasında para göndermek ve istikrarlı değerli dijital para biriminde işlem yapmak için uygun maliyetli bir çözüm sunar.

Yüksek enflasyon sorunun olduğu ülkelerde işletmeler uluslararası ödemeleri kabul etmek ve tedarikçilere ödeme yapmak için RSR tokeni kullanabilir. RSR enflasyona yenik düşen yerel para birimlerinin yerine kullanılabilir.

Nevin Freeman ve Matt Elder tarafından oluşturulan RSR, diğer stabilcoinlerin aksine ABD doları ile değil akıllı sözleşmeler ile yönetilen kripto para birimlerinin yer aldığı sepet bir kur ile desteklenmektedir. Bu yönü ile diğer stabilcoinlerden daha güvenilir bir yapıya sahiptir. Freeman ve Elder projenin amacını “paranın güvende kalmasını sağlamak olarak” açıklıyor

RSR token teknik veriler

Yazının kaleme alındığı tarihte Coinmarketcap verilerine göre kripto piyaasında en değerli 177.varlık olan RSR token0.007089 dolardan işlem görüyor. Toplam piyasa değeri 130 milyon dolar.  16 Nisan 2021’de tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,11 dolara kadar yükseldi. Toplam arzı 100,000,000,000 RSR iken dolaşımdaki arz 14,801,148,904 RSR’dir.

 

reserve rights Reserve Rights (RSR) token nedir ve geleceği nasıl? Güncel RSR haber ve gelişmeleri

RSR alım satımı nereden yapılabilir?

RSR token Binance, Huobi Global, Uniswap, FTX, OkeX ve Probit Exchange gibi gibi borsalarda USDT, USD, BTC çiftleri ile takas edilebilir. Reserve’in projesine daha detaylı göz atmak isterseniz https://reserve.org/project/ adresinden projenin Whitepaper’ını inceleyebilirsiniz.

RSR tüm zamanların fiyat grafiği ve canlı RSR fiyatı

Kaynak