fbpx
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ravencoin gündem: RVN’yi neler bekliyor

Ravencoin gündem: RVN’yi neler bekliyor

Ravencoin gündem: RVN’yi neler bekliyor
0
“koinmedya_holdex_finance”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

2019’da Ravencoin (RVN)’i neler bekliyor? Güven veren ekibi ve şu ana kadar başardıkları işler sayesinde yatırımcıdan da olumlu puan alan RVN en büyük kripto paralar listesinde ilk 40’a girmeyi başardı.


2019’da Ravencoin (RVN)’i Neler Bekliyor?

Ravencoin 16 madencilik algoritması kullanan ve doğrudan doğruya Bitcoin’den farklılaşarak (hard fork) bugüne gelen bir proje. Kullandığı farklı madencilik algoritmaları sayesinde Bitcoin ile güvenlik ve anonimlik konularında ayrışıyor.

“Ravencoin’i var eden değişikliklerden en önemlisi blok ödül mekanizmasındaki zamanlama stratejisi yatıyor. Ravencoin Bitcoin gibi zamanla azalan bir madencilik ödül mekanizması içermez. Ravencoin diğer bazı kripto paralarda olduğu gibi ön-kazılı yani havadan yaratılan bir değer de değildir. Ravencoin tamamen şeffaf ve merkeziyet bir yapıdadır. Ayrıca RVN gelecekte geçerli olması arzu edilen bir para birimi olması için tasarlanmamıştır.”

Şunu da unutmamak gerekir ki Ravencoin 1 yaşını daha yeni doldurdu. 3 Ocak 2018 tarihinde yola çıkan Ravencoin dha şimdiden ilk 40 içerisinde girmiş durumda. Yazı yayına hazırlanırken 0.07 dolar değeri ile toplamda 231 milyon dolarlık büyüklüğe hükmediyordu. Son 24 saatteki artışı ise %7.7 düzeyinde olan coinin sıralamadaki konumu 34.

RVN’nin 0.07 dolar olması sizlere bir şey ifade etmediyse bir de şu şekilde ifade edelim. Son büyük kripto çöküşü yaşamadan evvel, yani Kasım ayında RVN 0.06 dolardı. Bugün o çıtayı geçmiş ve daha yukarılara göz dikmiş bulunuyor.

2019'da Ravencoin (RVN)'i
Son 1 yıldaki fiyat performansı

Ravencoin hayata geçtiği günlerde ayı piyasası daha yeni başlıyordu. Yani tüm hayatı boyunca ayı piyasası içinde yol aldı. Piyasalar satış baskısı altında olduğu dönemlerde bile ilk 40’a girmeyi başarmış bir projeden bahsediyoruz. Çoğu analistin de belirttiği gibi Nisan ayı itibariyle kuvvetli bir boğa sezonuna girdiysek, artık bundan böyle Ravencoin’in gerçek performansı ile karşı karşıya kalacağız demektir.

Not: Yazı yatırım tavsiyesi içermemekle birlikte yazarın şahsi görüşü, Ravencoin’in sektördeki sağlam projelerden biri olduğu yönündedir.

Ravencoin hakkında daha fazlası için Tıklayın

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.