BTC : 83626 ₺ ETH : 2900 ₺ XRP : 1.897 ₺ LTC : 367 ₺ USDT : 7.616 ₺ XLM : 0.5942 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Ralliye Hazırlanan ve Boğa Koşusunda Olan 3 Altcoin

Ralliye Hazırlanan ve Boğa Koşusunda Olan 3 Altcoin

Ralliye Hazırlanan ve Boğa Koşusunda Olan 3 Altcoin
1

Bugün, Bitcoin için olumlu bir piyasa görünümü olsada bir çok altcoin için bunu söylemek pek doğru olmaz. Buna rağmen iyi çıkışlar yapan bazı altcoinler de var. Ralliye hazırlanan ve boğa koşusunda olan 4 altcoin’i okurlarımıza paylaşmak istedik.  


 

Nano (NANO)

Nano (NANO) Binance’de listelendikten sonra iyi bir çıkış yaptı bir çok altcoin gibi oda kârları konsilide etti. Son dönemde bir çok altcoin çok yüksek çıkışalr yapsada Nano biraz yavaş kaldı. Son 24 saat içinde %-1.65 oranında değer kaybetti. 7 günlük artış oranı ise %24.96 ve bir kaç gündür işlem hacminde artış var  9.19 dolardan işlem görüyor. Nano’nun son bir aylık artış oranı ise %90 seviyesinde. Bir kaç günlük moladan sonra ilk hedefi muhtemelen 12 dolar olacaktır.  Nono’da yükseliş eğilimi devam ediyor. NANO boğaları BitGril tartışmasının kripto üzerindeki etkisini kıracak gibi görünüyor. Binanace 4 Mayıs saat 0:00 gösterdiğinde 15.000 Nano’yu yatırımcılarına dağıtacağını vaat etti. Bu haberle günlük nano işlemleri 100 milyon dolardan 128 dolara çıktı. Bu dalgalanma aynı zamanda Nano’nun toplam değerini 1.3 milyar dolara çıkardı. Özetle Nano boğa oşusuna hazır görünüyor.

Yükseliş eğilimi devam ederken, NANO boğaları, paranın sonunda BitGrail tartışmalarını durduracak kadar destek alacağını umuyorlar. Yardım etmek, 5 Mayıs’ta (UTC) 4 Mayıs ile 0:00 arasında saat 00:00 arasında kazanan toplam 15.000 NANO’ya vaat edilen Binance hediye şirketidir. Bu işlem, Perşembe günü işlem gören yerli madeni paranın 100 milyon dolar değerinden bugünkü 128 milyon dolara kadar işlem hacminin artmasına neden oldu. Dalgalanma aynı zamanda piyasa kapitalizasyonunu da 1,3 milyar dolara çıkardı.

koinmedya_brave

True Chain (TRUE)

True Chain  dün en iyi çıkış yapan alt coinlerden biriydi. Son 24 saate %50 den fazla bir artış oranı gördü. 7 günlük artış oranı artış oranı % 179  market değeri 68 milyon dolara yakın, market sıralamsı 209 ve 2.72 dolardan işlem görüyor

Ralliye hazırlanan ve boğa koşusunda olan Ralliye Hazırlanan ve Boğa Koşusunda Olan 3 Altcoin

Kriptonun piyasa değeri, aynı dönemde 20 milyon $ ‘dan, $ 68 milyon dolara ulaştı. Bu kripto çok kısa bir sürede toplamda %500 değer artışı gördü. Hemde borsa hacminin 300 milyon dolar olduğu bir platformda.

Loom Network (LOOM)

Loom Network büyük ölçüde DAppChains etrafında döner. Daha spesifik olarak, token tabanlı karma, Ethereum tabanlı kripto-toplayıcıların, oyunların ve sosyal uygulamaların herhangi bir sürtünme olmadan bir araya gelebildiği bir ekosistem kurmayı amaçlamaktadır. Tüm bunlar, çatallı, merkezi olmayan ve insan tarafından okunabilir blockchain kurallarına dayanacaktır. Şu anda coinmarketcap.com’da 62. sırada yer alan LOOM’un  7 günlük artış oranı %120, 24 saatlik artış oranı % 11 yaklaşık olarak 0.67 dolardan işlem görüyor. Bir önceki gün  işlem hacmi  98 milyon dolarken şu an 166 milyon dolar. Loom’un fiyat artışında tabiki Binance borsasında listelenmesi etkili oldu. Sadece 10 gün önce 24 saatlik işlem hacmi 1 milyon dolardı.

loom-koinmedya

 

Haberi beğendiyseniz, PAYLAŞMAYA ne dersiniz?


 

 

Etiketler:

Comment(1)

  1. Gelecekte GVT gibi bir token var ama sizlerin haber yaptığı digitallere bakın hele.. Siz mi yatırım yaptınız hayırdır, projeleri ve gelecekleri ile ilgili pek bi bilgi yok da…

Comments are closed.