1. Anasayfa
  2. İnceleme
  3. PrimeXBT, referans programını genişletti ve CPA teklifi başlattı

PrimeXBT, referans programını genişletti ve CPA teklifi başlattı

PrimeXBT, referans programını genişletti ve CPA teklifi başlattı
0
“sportsbet”

PrimeXBT, referans programını daha da genişletiyor. Bundan böyle gelir paylaşım oranları yüzde 50’ye çıkıyor. Platform ayrıca ilk defa CPA teklifi başlattı.


PrimeXBT, referans programını genişletti ve CPA teklifi başlattı

Finansal piyasalarda rekabet her geçen gün daha da artıyor. İşlem platformları da oyunda daha fazla yer alabilmek için kullanıcılarının karşısına yeni teklifler ile çıkıyorlar. Bunlardan biri referans programını daha da genişletme kararı aldı.

PrimeXBT referans programı nedir?

PrimeXBT, Bitcoin ve Ethereum gibi kripto paralarla işlem yapabileceğiniz gelişmiş bir platform. Ayrıca forex, emtia, hisse senedi endeksleri ve daha fazlası gibi geleneksel finansal varlıkların tümü ile 500x kaldıraç işlemleri yapılabiliyor. Platform, hem yeni hem de deneyimli traderler için en çok kazanç sağlayan platform ününü sahip. Kullanıcılarına kazanç sağlamaları için çok sayıda seçenek sunuyor.

koinmedya_telegram

Platformda başarılı işlemler için çok sayıda araç bulunuyor. Bunlar arasında yerleşik grafik araçları, gelişmiş sipariş türleri ve long ile short pozisyonlar ilk akla gelenler. Bunlarla birlikte PrimeXBT 4-seviye referans programı ile de biliniyor. Bu program, kullanıcılara direkt referans olarak kayıt yaptırdıkları yeni kullanıcıların ücretlerinin bir kısmını kazanma fırsatı sunuyor. Bununla da iş bitmiyor. Bir de yeni müşterinin referans olarak kaydettirdikleri üzerinden de, 4 seviyeye kadar kazanç sağlanabiliyor.

İlgili – PrimeXBT vs BitMEX: Hangisi daha iyi?

4-seviye referans programı kazanç potansiyelini artırıyor

Referans programının başarısı ve sektör genelindeki hızlı büyüme üzerine PrimeXBT, müşterilerine ticari faaliyetlerinin ötesinde kazanç elde etme fırsatı sunduğunu açıkladı. İşlem platformu, referans programını genişleterek, gelir paylaşımı modelinin daha da büyük bir kısmını kullanıcılarına sunacağını bildirdi. Ayrıca bağlı kuruluş (affiliate) ortaklar için de ilk CPA (Cost Per Action – satış başına ücretlendirme) teklifi ile de sahneye çıkıyor.

koinmedya_brave

Referans programı gelir payı bütün direkt yeni kullanıcı kayıtları için yüzde 20’den yüzde 50’ye çıkarılıyor. Bu oranın artırılması, platformun daha hızlı büyümesine yardımcı olabilir. Çünkü yeni kullanıcılar da kendileri de referansları üzerinden yüzde 50 kazanabileceklerinin farkındalar.

Bunun sonucunda ise hem PrimeXBT hem de müşterileri önemli ölçüde kazançlı çıkacak. PrimeXBT hızla büyümeye devam ederken, müşterileri de daha fazla kazanç sağlayacak.

Daha fazla referans çekmek için yeni CPA teklifi

Bu arada yeni CPA teklifine göre, kullanıcı referansı yapan müşteriler, platforma getirdikleri her yeni kayıt için sürekli, sabit oranlı bir ücret kazanacak. Bu özellikle de kullanıcı kitlesini paraya dökmek isteyen web sitesi sahipleri ve forum yöneticileri için faydalı. Bloggerler, YouTube yayıncıları ve sosyal medyada söz sahibi olan kişiler, bu stratejiyi kullanarak izleyici kitlesi üzerinden para kazanabilir.

PrimeXBT, sosyal medyada söz sahibi olanlar ya da 5,000 ve üzeri takipçisi olanlara özel tasarlanmış bir kazanç sağlama yöntemi de sunuyor. Belirlenmiş kriterlere uyanlar, hem CPA teklifi hem de gelir paylaşım modeline katılabilecek.

PrimeXBT referans programındaki ilk 3 kullanıcı 100 BTC üzeri kazandı

Peki, neden PrimeXBT tavsiye edilmeli? Başka referans programları çalışmıyor mu? PrimeXBT referans programı liderlerine bakarak kendiniz bu soruların cevabını bulabilirsiniz.

PrimeXBT, referans programını daha da genişletiyor. Bundan böyle gelir paylaşım oranları yüzde 50’ye çıkıyor. Platform ayrıca ilk defa CPA teklifi başlattı.

Şeffaflığı sağlamak için PrimeXBT referans programının liderleri tablosunu sunuyor. Yukarıdaki listede de gördüğünüz gibi, ilk üçtekilerin toplam kazanç miktarı 100 BTC’yi geçiyor. Tabii şu anki fiyattan bu 1 milyon doların bir az altında bir değere sahip.

Bireysel kullanıcılar da kendi kazanç ve derecelerini PrimeXBT hesap panosundan görebilirler.

Sonuç olarak ister aile ve arkadaş çevresinde, isterse de sosyal medya üzerinden tavsiyelerde, PrimeXBT referans programı kullanıcılarına daha fazla kazanma fırsatı sunuyor. PrimeXBT, kişisel bilgi ve KYC süreci talep etmiyor. Kayıtlar çok basit ve 60 saniyeden daha kısa sürüyor. Platformun kullanımı da ister yeni, isterse de deneyimli kullanıcılar için çok kolay olacak şekilde tasarlandı.

Daha ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.