BTC : 65840 ₺ ETH : 1644 ₺ XRP : 1.382 ₺ LTC : 320.1 ₺ USDT : 6.76 ₺ XLM : 0.547 ₺
Anasayfa İnceleme PrimeXBT ortaklık programı ilk 3’teki ortaklara 111 BTC referans geliri verdi

PrimeXBT ortaklık programı ilk 3’teki ortaklara 111 BTC referans geliri verdi

PrimeXBT ortaklık programı ilk 3’teki ortaklara 111 BTC referans geliri verdi
0
huobi_koinmedya

PrimeXBT ortaklık programı genişlemeye devam ediyor. Kripto para platformu, listedeki ilk üç kullanıcıya toplamda 111 BTC referans geliri verdiğini açıkladı.


PrimeXBT ortaklık programı büyüyor

Bitcoin ve kripto paraların finansal sektöre adım atması, yeni finansal gelir elde etme fırsatlarını da beraberinde getirdi. Böyle fırsatlardan biri de PrimeXBT’nin ortaklık programı. Kripto platformu, dünyadaki “en karlı” sisteme sahip olduklarını savunuyor.

PrimeXBT yakın bir zamanda blog yayını üzerinden, ortaklık programını genişleterek çeşitlendireceğini duyurdu. Bu yaz başlatılan program, şimdiden kullanıcılara yüz binlerce dolar kazandırdı. Gelişmiş kripto para platformu, Bitcoin, kripto para, forex, emtialar, borsa endeksleri ve daha fazlası için 500 katına kadar kaldıraçlarla çok çeşitli piyasalarda işlem imkanı sunuyor. Bununla da kullanıcılarına daha yüksek kazanç sağlama fırsatı veriyor.

Nasıl çalışıyor?

PrimeXBT’nin referans programı, zaten bildiğiniz basit bir yapı üzerinden çalışıyor. Ortaklar kendilerine özgü olan referans linklerini paylaşıyor ve müşteriler de bu linkler üzerinde PrimeXBT’ye üye oluyorlar. Sonuçta platformda işlem yapan müşteriler ücret ödemeye başlıyor. Referans linkini paylaşarak platforma yeni kullanıcı kazandıran kişi de bu işlem ücretinin önemli bir kısmını alıyor.

koinmedya_brave

Tabii bu sistem yeni bir şey değil. PrimeXBT ise dört derece ortaklık sistemi yaparak, programı daha da ilgi çekici yaptı. Sonuçta ilk ortak, yüzlerce traderin yaptığı binlerce işlemden Bitcoin ödülü kazanma imkanı elde ediyor.

Direkt referanslardan elde edilen işlem ücretinin yüzde 50’si ortağa ödeniyor. Ortak ikinci derece referanslarından yüzde 15 ücret elde ediyor. Üçüncü ve dördüncü derece referanslardan ise sırasıyla yüzde 10 ve yüzde 5 gelir elde etme imkanı var.

PrimeXBT’nin bu sistemi ile kaldıraçlı işlemler desteği birleşince, ortaklarının diğer geleneksel kripto para borsalarındaki ortaklık programlarından 10 kat daha fazla kazanma imkanı elde ettiklerini iddia ediyor.

İlgili – PrimeXBT vs BitMEX: Hangisi daha iyi?

koinmedya_brave

İlk 3’teki ortaklar 111 Bitcoin kazandı

PrimeXBT ortakların ne kadar kazandığı konusunda da şeffaflığa önem veriyor. Bundan dolayı ortaklık programı ve buradaki kazançlar ile ilgili bir sıralama yapıyor ve bunu herkes ile paylaşıyor. Kullanıcılar şimdiye kadar yüz binlerce dolarlık Bitcoin kazandı.

Şirketin blog yayınında, en çok kazanan ortaklar açıklandı. İlk sıradaki ortakların kazandığı BTC miktarları aşağıdaki grafikten görülebilir. Birinci olan ortaklık programı üyesi 370 bin dolar değerinde 50 BTC kazanmış. Bu kullanıcının ise kendine has ortaklık linkini sosyal medya hesapları üzerinden paylaştığı ifade ediliyor. İkinci ve üçüncü sıradaki ortaklar sırasıyla 34 ve 27 Bitcoin kazandı.

PrimeXBT ortaklık programı genişlemeye devam ediyor. Kripto para platformu, listedeki ilk üç kullanıcıya toplamda 111 BTC referans geliri verdiğini açıkladı.

Bununla ilk üçteki ortaklar 111 BTC kazandı ki bu da toplamda 820,000 dolar ediyor. Genç bir borsa olması da göz önüne alınınca bu gerçekten dikkat çekici bir rakam.

PrimeXBT CPA programı

PrimeXBT ayrıca CPA (Cost Per Action – satış başına ücretlendirme) programı ile de başarılara imza atıyor. CPA, kullanıcılara nitelikli yatırımcıları varlık alım satım platformuna getirerek sabit oranlı bir ücret kazanmalarını sağlayan bir sistem. Getirilen her bir nitelikli trader için şirketin sitesindeki verilere göre 40 dolar ile 1,500 dolar arasında ücret veriliyor. Bir CPA üyesi her ay 10 müşteri getirerek ortalama olarak aylık 950 dolar kazanabilir.

İlgili – PrimeXBT, referans programını genişletti ve CPA teklifi başlattı

Özellikle sosyal medya platformlarında söz sahibi olan kişiler bu program üzerinden gelir elde edebilirler.

CPA üyelerine bir dizi araç aracılığıyla hızlı ve kolay ödeme alma seçeneği sunulur: banka havaleleri, ePayments, Neteller, Qiwi, Skrill, WebMoney veya Bitcoin.

PrimeXBT ortaklık programı hakkında daha fazlası için tıklayınız.

Etiketler: