BTC : 64190 ₺ ETH : 1598 ₺ XRP : 1.363 ₺ LTC : 308.4 ₺ USDT : 6.729 ₺ XLM : 0.5225 ₺
Anasayfa İnceleme İco Sponsorlu Makale PrimeXBT aktif kullanıcılara yüzde 50’ye varan ücret indirimi yapacak

PrimeXBT aktif kullanıcılara yüzde 50’ye varan ücret indirimi yapacak

PrimeXBT aktif kullanıcılara yüzde 50’ye varan ücret indirimi yapacak
0
huobi_koinmedya

PrimeXBT aktif kullanıcılara özel indirimli ücret sistemi uygulayacağını duyurdu. Buna göre aktif kullanıcılar için uygulanan ücretler yüzde 50’ye kadar daha düşük olacak.


PrimeXBT aktif kullanıcılara ücret indirimi yapacak

PrimeXBT’den 17 Ekim’de yapılan açıklamada, gelişmiş ticaret platformunda sunulan düşük ücretlerin daha da azaltılacağı bildirildi. Bununla da platformun rekabet avantajını artırması amaçlanıyor. Sonuçta işlem aktivitelerinin de artırılması teşvik ediliyor. Traderler de başarılı işlemlerden elde edecekleri kazançlarını daha da artırabilecek.

Kripto platformundan yapılan açıklamada şöyle deniliyor: “Yeni getirilen ücret yapısı, PrimeXBT üzerinde işlem gören tüm varlıklara uygulanacak. Forex, hisse senedi endeksleri, emtialar ve kripto para birimlerinin ücretleri de dahil. İndirimli ücretler, en aktif kullanıcıların daha büyük kazanç marjı sağlamaları ve daha hızlı sermaye büyümesi için bir ödül görevi görecek. Buna ek olarak bir de platformda işlem aktivitelerinin artmasını da teşvik edecek.”

İlgili yazı – PrimeXBT vs BitMEX: Hangisi daha iyi?

koinmedya_brave

Ücret sisteminin üç farklı indirim türü var. Bunlar şöyle:

  • 0 – 300 BTC işlem hacmi (30 günlük dönemde): Bu aralıkta işlem gören traderler için PrimeXBT yakın zamanda açıklanan rekabetçi işlem ücretlerini uygulayacak.
  • 300 – 600 BTC işlem hacmi (30 günlük dönemde): 30 gün zarfında 300 BTC’den başlayarak 600 BTC’ye kadar işlem hacmine sahip traderler için özel yüzde 25 indirim olacak.
  • 600 BTC üstü işlem hacmi (30 günlük dönemde): Bu miktarın üzerinde iş gören traderler en yüksek ücret indirimi ödülünü alacak. 30 günlük dönemde 600 BTC ve üzerinde işlem hacmine sahip traderler için özel yüzde 50 indirim uygulanacak. İkici aşamanın tam olarak iki katı.

PrimeXBT yetkilileri bu konuda şu açıklamayı yaptılar: “Çok farklı çeşitte varlık ve piyasalara erişim sağlıyoruz. Ayrıca platformda hem yeni hem de deneyimli traderler var. İşlem yapılan sermaye miktarlarının da değişiklik göstermesi nedeniyle işlem hacimleri de çok değişiyor. Bundan dolayı yeni traderler rekabetçi ücretlerimizden yararlanacak. Ancak platformdaki en aktif traderlere bütün varlıkları kapsayacak yüzde 50’ye varan indirim ödülü verilecek.”

PrimeXBT sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.