fbpx
promodex_koinmedya_banner_1440x90
promodex_koinmedya_banner_1440x90
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Polkastarter nedir ve geleceği nasıl? Polkastarter – POLS token haber ve gelişmeleri

Polkastarter nedir ve geleceği nasıl? Polkastarter – POLS token haber ve gelişmeleri

Polkastarter nedir ve geleceği nasıl? Polkastarter – POLS token haber ve gelişmeleri
0
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Polkastarter farklı kripto para projelerinin başlatıldığı bir platform olarak kuruldu. Polkastarter nedir ve POLS token kripto para piyasalarına ne gibi yenilikler getiriyor? Tüm bu soruların cevabına KoinMedya web sitesinden ulaşabilirsiniz.


Polkastarter nedir ve geleceği nasıl? Polkastarter – POLS token haber ve gelişmeleri

Polkastarter, blockchain’ler arası token havuzları ve yeni projelerin tokenları için satış platformu olarak geliştirildi. Kısaca Polkastarter IDO (initial DEX offerings) platformudu.

Yani Polkastarter, kripto para piyasaların birincil piyasalarda arzı için bir aracı platform rolü üstleniyor. Kripto para talep edenlerle arz edenleri merkezsiz bir borsa platformunda bir araya getiriyor. Polkastarter platformunda başlatılan projeler başarılı bir ivme yakalarsa Binance ve Coinbase gibi merkezi kripto para borsalarında da listelenebilir. Bu nedenle Polkastarter platformu yeni ve fırsat projeleri yakalamak için iyi bir başlangıç olabilir.

Lütfen Bkz:

Polkastarter platformunun kripto parası POLS token’ın farklı kullanım alanları var: Madencilik, yönetim ve hizmet POLS’un kullanım alanlarından bazılarıdır.

Polkastarter’ın kurucuları: Daniel Stockhaus ve Tiago Martins. Stockhaus, LiGo ve Oliphant gibi işletmelerde çalıştı. Martins ise blockchain konusunda bir üniversitede öğretim üyesi olarak görev yaptı.

Polkastarter’ın POLS token’ı yazının kaleme alındığı saatte 2.61 dolar düzeyinde işlem görüyor. POLS token 217 milyon dolarlık piyasa büyüklüğüne sahip ve CoinMarketCap’te 198’inci sırada işlem görüyor.

Aşağıdaki grafikte POLS token fiyatlarındaki değişimi görüyoruz.

Polkastarter POLS token fiyatları

POLS en yüksek değerini 16 Şubat 2021’de 7.51 dolar ile gördü.

Polkastarter POLS token ile ilgili önemli arz bilgileri aşağıda verilmektedir.

Toplam Polkastarter token arzı: 100.000.000 POLS

Piyasada işlem gören Polkastarter token miktarı: 83.211.432 POLS

Piyasaya sürülen Polkastarter token oran: %83.2

Oran olarak POLS’ları büyük oranda piyasaya sürüldüğünü görüyoruz.

Lütfen Bkz:

Canlı Polkastarter – POLS token fiyatları

Kaynak

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.