fbpx
  1. Anasayfa
  2. Koin Haberleri
  3. Polkadot Gösteriye Hazırlanıyor – Polkadot Teknik Analiz

Polkadot Gösteriye Hazırlanıyor – Polkadot Teknik Analiz

Polkadot Gösteriye Hazırlanıyor – Polkadot Teknik Analiz
0
“koinmedya_mxc”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Polkadot DOT coin değeri özellikle Binance’de listelendiği Ağustos ayının son bölümünde yükselişe geçti. Polkadot’un Market Cap değeri 3.5 milyar doların üzerinde. DOT coin elit coinler arasında tekrar girebilecek mi? DOT coin boğa koşusuna hazır mı?

Polkadot teknik analiz yorum grafik ve beklentiler

26 Ekim Polkadot teknik analiz

Polkadot coin dipte gerçekleştirdiği ters omuz baş omuz formasyonu ile geri dönüşün ilk adımını atmış oldu. 1 saatlik zaman ölçeğindeki mevcut oluşum tamamlandı ve boyun çizgisi kırıldı.

Akşam saatlerinde Bitcoin’in 13.000 dolar altına sarkması ile altcoinlerde %5 civarında geri çekilme yaşandı. Bu sarsıntıdan DOT coin de nasibini aldı. Altcoin piyasasını etkileyen düşüş dalgası DOT coin TOBO boyun çizgisi aşıldıktan sonra geldi. Böylece boyun çizgisi yeninden test edilme olasılığı doğmuş oldu.

DOT Alım Sinyali

Bu aşamada olası strateji şu şekilde belirlenebilir:

Giriş yeri boyun çizgisi: 4.4482
Hedef: 5.3705
(Formasyon hedefi olan bu değer ayrıca geçmişten gelen direnç bölgesi içinde. Olası ilk hedef aynı zamanda formasyon hedefi olarak karşımıza çıkıyor.

“koinmedya_biswap”

Stop: Giriş %3 altına

Görece yeni bir kripto para projesi olan Polkadot en büyük kripto paralar listesinde 9. sıraya kadar yükselmiş durumda. Düzeltmenin bitirilmesi halinde aşağıdaki analizde gösterilen yeni bir döngüye başlaması olası.

İlgili: Polkadot coin (DOT) nedir, ne işe yarar, nasıl alınır?

Canlı Polkadot grafiği – DOT dolar ve Türk Lirası

“koinmedya_biswap”
Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

Etiketler:
“koinmedya_biswap”