fbpx
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Polkadot teknik analizi: Uçuşa geçen DOT’un yeni hedefi

Polkadot teknik analizi: Uçuşa geçen DOT’un yeni hedefi

Polkadot teknik analizi: Uçuşa geçen DOT’un yeni hedefi
0
“koinmedya_mxc”
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Polkadot (DOT) fiyatı 20 dolar seviyesinde destek bulduktan sonra çift haneli kazanç kaydetti. Bir dizi alım emri kripto paraya daha fazla yükselme desteği veriyor. DOT fiyatının hedeflerine bakalım.


Polkadot teknik analizi: DOT fiyatı ne olur?

Polkadot, ilk 10 arasında fiyatını en çok toparlayan varlık oldu. Kripto para, Bitcoin’in 31,000 dolardan 37,000 dolara yükselişine eşlik ederek ralli yaptı. Burada 20 dolar desteği kilit rol oynadı ve daha düşük seviyeleri görmesine izin vermedi.

Bu arada bugün Asya oturumunun sonuna doğru birçok kripto para yeşil görünüyor. Benzer bir şekilde Polkadot da yüzde 14’lük çift haneli kazançla 24 dolardan işlem görüyor.

Polkadot yükseliş trendi sağlam

Polkadot, iki kritik seviyenin üzerine yükseldi. Bunlar, 100 basit hareketli ortalama (SMA) ve 50 SMA. Son yükseliş ile bu iki önemli eşiği geçmiş oldu. Eğer 4 saat grafiğinde bu iki seviyenin üzerinde kapanış olursa, bir sonraki kritik seviye olan 28 dolara yükselişi doğrulayacak.

MACD indikatörü de 28 dolarda toplanan satıcıları yenmede boğalardan yana görünüyor. Bu durumda DOT 30 dolara doğru yol alabilir.

“koinmedya_biswap”

Grafikten de görüldüğü gibi MACD çizgisinin sinyal çizgisinin üzerine çıkması bir boğa işareti. Ayrıca pozitif bölgeye (sıfır çizgisinin üzerine) kırılma da başka bir boğa işareti olarak görülüyor.

Polkadot teknik analizi: DOT fiyatı ne olur?DOT/USD 4 saat grafiği – Kaynak: Tradingview

RSI da piyasada boğaların varlığını gösteriyor. Bu indikatörde aşırı alım bölgesine doğru keskin hareket ise boğaların agresifliğine işaret.

Polkadot için önemli seviyeler

Spot fiyat: 24 dolar
Trend. Boğa
Dirençler: 28 dolar ve 34 dolar
Destekler: 20 dolar ve 14.5 dolar

Kaynak

“koinmedya_biswap”

 

İlgili – Polkadot coin (DOT) nedir, ne işe yarar, nasıl alınır?

 

Pokadot coin iyi bir yatırım mı?

Piyasaya dalga dalga giren ve çok konuşulan kripto paraların çoğundan iyi bir yatırım DOT coin. Polkadot’un en iyi projeler sıralamasında hızla yükselmesinin bir başka nedeni de “parachainlerin” token çıkarma özelliği. Ethereum tabanlı protokollerde benzer bir özellik bulunuyor.

 

 

 

Canlı sohbet, haber uzman görüşü ve piyasa sinyalleri için TELEGRAM grubumuzu, TWITTER ve FACEBOOK sayfamızı takip edin.

“koinmedya_biswap”