1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. Phoenix Global nedir? PHB token gelecek vadediyor mu?

Phoenix Global nedir? PHB token gelecek vadediyor mu?

Phoenix Global nedir? PHB token gelecek vadediyor mu?
0
becommer_koinmedya
Canlı sohbete katılmak, haber, uzman görüşü ve piyasa sinyallerini anında almak için TELEGRAM, TWITTER, FACEBOOK, INSTAGRAM’dan bizi takip edin.

Geçmişte oldukça spekülatif dalgalanmalar gösteren Phoenix Global nedir? Platformun kripto parası PHB token gelecek vadediyor mu? 


Phoenix Global nedir? PHB token gelecek vadediyor mu?

Kasım 2021’de Phoenix isimli platformun kripto parası PHB token fiyatlarında olağan üstü dalgalanmalar yaşandı. Gün içerisinde PHB token fiyatları 1 cent bandından 1 dolara kadar çıktı.

Aşağıdaki grafikte Phoenix Global fiyatlarındaki Kasım ayında yaşanan değişimi görüyoruz.

Phoenix Global nedir ve geleceği nasıl? Phoenix Global - PHB token haber ve gelişmeleri

Phoenix Global yaşanan teknik aksaklıklardan doları ikiye bölündü: Phoenix Global (New) ve Phoenix  Global (old) olarak 2 ayrı kripto para CoinMarketCap’te listeleniyor. PHB token arzındaki belirsizliklerden dolayı CoinMarketCap sıralaması oldukça değişken. Bir ara top 50’de olan Phoenix Global – New sıralamada oldukça gerilere düştü.

Phoenix Global; Binance, Mandala Exchange, HuobiGlobal, HitBTX ve Bitbns gibi borsalarda listeleniyor.

2017 yılından itibaren CoinMarketCap’te listelenen Phoenix Global en mükemmel çıkışını Kasım ayında yaşadı ve tarihe geçti.

Phoenix Global’ın toplam arzı hakkında net bilgi yok. Ancak piyasada işlem gören toplam PHB token miktarı 337.136.775 PHB adet (27 Mayıs 2022).

Lütfen Bkz: Güncel Ethereum fiyat tahmini 2022-2025

Phoenix Global’ın toplam piyasa değeri yazının kaleme alındığı saatte 7 milyon dolar ve CoinMarketCap’te 4 basamaklı sıralamalarda listeleniyor. PHB -New yazının kaleme alındığı saatte 0,12 dolar bandında işlem görüyorken PHB – Old 0.4 cent bandında alıcı buluyor. PHB – Old sıralaması ise PHB- New’den daha da gerilerde.

PHB – Old arz miktarı ise 3.711.738.526 PHB (14 Mart 2022) adet.

Sonuç olarak PHB token fiyatları oldukça spekülatif hareket ediyor ve sıralamada da oldukça geride. Yatırım yaparken bu koşulları göz önünde bulundurmakta yarar var.

Phoenix Global hakkında ayrıntılı bilgilendirmeyi yapmaya KoinMedya adresinden devam edeceğiz.

Kaynak

İlgili!

Güncel Bitcoin fiyat tahmini ve BTC gelecek beklentisi 2022- 2025