BTC : 61470 ₺ ETH : 1398 ₺ XRP : 1.337 ₺ LTC : 293.7 ₺ USDT : 6.878 ₺ XLM : 0.4502 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Peter Brandt: Bitcoin yükseldi ancak düzeltme kaçınılmaz

Peter Brandt: Bitcoin yükseldi ancak düzeltme kaçınılmaz

Peter Brandt: Bitcoin yükseldi ancak düzeltme kaçınılmaz
0
huobi_koinmedya

Aylardır yaşanan Ayı piyasasının ardından, Bitcoin son zamanlarda üst üste ralliye tanıklık ediyor. Bitcoin [BTC], dün büyük piyasa dalgalanmasının ardından 8,500 dolar sınırını kırdı. Bitcoin yükseldi ancak düzeltme gelebilir.

Bitcoin yükseldi ancak düzeltme kesin

Bitcoin [BTC], dün aylardır ilk kez  150 milyar dolar piyasa hacminin üzerine çıkaran büyük dalgalanmanın ardından 8,500 dolar sınırını kırdı. Kral kripto para yerine güzelce oturmuş ve 9.000 doları aşmayı hazırlanırken, kripto topluluğundaki çoğu yatırımcı iyimser. Ancak, bazı kripto yatırımcıları daha şüpheci bir tavır sergilemekte.

Bitcoin yükselişinin ardındaki gerekçe Lightning Network olabilir mi?

koinmedya_brave

Tecrübeli yatırımcı Peter Brandt, BTC boğalarının arasında değil. Basın zamanında BTC’nin 8.713 $ ‘a tırmanması, tecrübeli yatırımcı tarafından “ilerlemiş FOMO evresi” olarak değerlendirildi.

Bitcoin’in 8.000 mücadelesi devam ediyor- başarabilecek mi?

O, “tükenen kripto boğanın”, teslim olup olmayacağı değil “ne zaman”  “teslim” olacağı meselesi dedi. Birçok kişi Bitcoin’in birkaç yakın direnç seviyesini kırmasını beklerken, Brandt dalgalanmanın “oldukça büyük bir düzeltmeye” yol açacağına inanıyor. Brandt’a göre, bu düzeltme, ilerleyen boğaları ölü olarak durduracak ve daha da ilerlemeyecekler.

Tecrübeli yatırımcının tweet’inin tamamı:

koinmedya_brave

      “Bu ilerlemiş FOMO evresi. Tükenen kripto boğaların çoğu bu ralliye teslim olup koşuya katıldığında, bu ilerlemeyi kovalayan aynı boğaları durdurarak daha büyük bir düzeltme yapacaktırlar. ”

Brandt, son iki aydır merkezsiz döviz dünyasının umutları için parlak bir tablo çizmesine rağmen, Bitcoin ve daha büyük kripto para piyasasına eleştirel bakış açısını koruyor. Nisan ayından bu yana, coin fiyatı 4.500 ABD Dolarından fazla kazanmış ve YTD pompası % 145’i aşmıştır.

Durgun bir Mart ayının sonundan bu yana, kripto para dirençten kırılmaya başladı. Bitfinex ve Binance gibi önde gelen borsaları vuran hack ve yalan haberlere rağmen yükselişe devam etti Hatta, birçok analiste göre başka bir dönemde olsaydı bu olaylar  piyasayı yere çalardı.

Cryptopia Bitcoin borsası kapanıyor!

Kaynak

Etiketler: