BTC : 63032 ₺ ETH : 1576 ₺ XRP : 1.231 ₺ LTC : 290.4 ₺ USDT : 6.894 ₺ XLM : 0.466 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Dev ödeme ağı PayPal’dan Libra’ya destek

Dev ödeme ağı PayPal’dan Libra’ya destek

Dev ödeme ağı PayPal’dan Libra’ya destek
0
huobi_koinmedya

Dev ödeme ağı PayPal’dan Libra’ya destek. PayPal Başkan Yardımcısı Gabrielle Rabinovitch’e göre, Facebook’un Libra’yı çıkartması demek sermayenin demokratikleşmesi demek.


PayPal’dan Libra’ya tam destek – PayPal Libra’nın arkasında

 

Bildiğiniz gibi bu yılın başlarında dünyanın en büyük sosyal medya sitesi Facebook, kripto parası Libra’yı çıkartacağını duyurdu. Yapılan bu duyuru olumlu olumsuz pek çok tepki alırken, hala kripto sektörünün en çok tartışılan konularından biri olmaya da devam ediyor.

İlgili haber: Facebook Libra’yı tanıttı – Libra hakkında bilmeniz gerekenler

koinmedya_brave

Konuya en son PayPal Yatırımcı İlişkileri Başkan Yardımcısı Gabrielle Rabinovitch’de dahil oldu.

Facebook Libra üzerine yorum yapan Rabinovitch, bunun çok heyecanlı bir fikir olduğunu ancak işleme konmadan önce yapılması gereken çok iş olduğunun altını çizdi.

Gabrielle Rabinovitch:

”Libra’nın hedefleri ve tutkularının çok istikrarlı olduğunu düşünüyorum. Hatta Paypal’la örtüşen pek çok yönünün de olduğunu söyleyebilirim. İki şirkette paranın demokratikleşmesi yolunda hizmet ediyor. Sonuç olarak Libra’nın potansiyeline güveniyorum. Ancak yapılacak daha çok iş var.”

koinmedya_brave

İlgili haber: Libra kodlarındaki hatayı bul, ödülü götür

Libra için zor zamanlar

Her ne kadar 2 milyar kullanıcınız ile dünyanın en büyük sosyal medya devi olsanız da, hükümetlerle karşı karşıya gelmek hiçbir oluşum için kolay değildir. Sonuçta onlar yasa koyucu siz ise yasalara uyucusunuzdur. Facebook Libra’nın da özellikle son zamanlarda bu konudan muzdarip olduğunu söyleyebiliriz.

Yaklaşık 2 gün önce yaptığımız haberde Fransa Ekonomi Bakanı’nın Libra hakkındaki düşüncelerini ve Libra’ya Avrupa topraklarında göz açtırmayacakları ile ilgili sözlerini sizlere sunmuştuk.

İlgili haber: Facebook Libra’ya Fransa engeli!

Fransız Bakanın bu iddialı sözlerine Facebook kanadından hala bir cevap gelmemesine karşın, Facebook’un uzlaşı içerisinde olduğu fısıltıları dolaşmaya başladı.

Bizleri takip etmeye devam edin sağlıcakla kalın.

 

Etiketler: