BTC : 62583 ₺ ETH : 1571 ₺ XRP : 1.221 ₺ LTC : 286.9 ₺ USDT : 6.891 ₺ XLM : 0.46 ₺
  1. Anasayfa
  2. İncelemeİcoSponsorlu Makale
  3. Paxful, Bitcoin’in öncülük ettiği finans çağının altyapısını oluşturuyor

Paxful, Bitcoin’in öncülük ettiği finans çağının altyapısını oluşturuyor

Paxful, Bitcoin’in öncülük ettiği finans çağının altyapısını oluşturuyor
0
huobi_koinmedya

Paxful, Bitcoin’in öncülük ettiği yeni finans çağı için altyapı kuruyor. Paxful, Bitcoin alıp satmak isteyenler için kolay bir yol sağlıyor.


Paxful, Bitcoin’in liderliğinde yeni finans çağına hazırlanıyor

Paxful, 2015’ten bu yana Bitcoin ticaretini daha kolay ve daha güvenli hale getiriyor. Alıcı ve satıcıları bir araya getiren Paxful, aracıları da ortadan kaldırıyor. Ayrıca dünyanın her yerinden ulaşılabilen geniş ödeme seçeneklerine sahip. Bitcoin 2019’da evrensel para birimi olma yolunca epey bir yol kat etti ve kullanıcılarına benzeri görülmemiş finansal kontrol ve özgürlük sunuyor. Paxful ise Bitcoin almak isteyenlere güvenli ve makul fiyattan istediklerini sağlıyor.

Kendisini “PayPal + Uber” şeklinde tanımlayan Paxful, insanların birbiri ile direkt işlem yapabildiği “kişiden kişiye” dijital bir pazar. 300’den fazla farklı ödeme seçeneğine sahip. Banka kartı, kredi kartı, nakit para, PayPal ya da hemen hemen tüm para birimlerinin yanı sıra çeşitli hediye kartları ve diğer kripto para birimleri ile Bitcoin satın alma imkanı sunuyor. Bu da aslında Paxful müşterilerinin, geleneksel Bitcoin borsalarının aksine, BTC alıp satmaları için banka hesabı olma zorunluluğu olmadığı anlamına geliyor. Dünya genelinde 2.5 milyar insanın konvansiyonel finansal sistem ya hiç ya da sınırlı erişimi var. Paxful bu insanlar için çok kullanışlı olabilir.

koinmedya_brave

Paxful sadece bir iş değil

Paxful ekibi, kuruluşundan bu yana, dijital parasal bir araç olarak Bitcoin’in yararlılığını arttırmak için çalışıyor. Geleneksel bankacılık sistemlerine alternatif arayanlar için de bir yol gösteriyor. İster yatırım, ister ticaret, ister harcama ya da bir işe finans sağlama amacıyla olsun, Paxful’un misyonu Bitcoin işlemlerinde insanlara basit, adil ve güvenli bir platform sağlamak.

Paxful, 2018 yılında, Bitcoin’in dünyadaki insanlara yardım edebilme özelliğine dikkat çekmek için #BuiltwithBitcoin kampanyasını düzenlemişti. Paxful’un tamamen Bitcoin bağışlarıyla finansa edilecek bir hedefi var. Bu çerçevede kendine Afrika kıtasının tamamında 100 okul, su kuyuları ve sürdürülebilir tarım topluluk bahçeleri inşa etme hedefi belirledi. Bu yıl 18 Temmuz’da ve Nelson Mandela Uluslararası Günü onuruna, Güney Afrika’ya “Eğitim Merkezi ile Büyü” projesine 13,000 Güney Afrika randı değerinde Bitcoin bağışı yaptı. Bunun gibi projeler Bitcoin’in sadece bir para birimi olmadığını, aynı zamanda dünyanın uzak bölgelerinin gelişimine katkı sağlayan başarılı bir araç olduğunu da gösteriyor.

Paxful her yeni kullanıcısına Bitcoin gönderme, alma ve saklamaya yarayan ücretsiz bir dijital cüzdan da veriyor. Ayrıca kullanıcılar 7/24 çalışan müşteri hizmetlerine de erişim kazanıyorlar. Tüm işlemler ise Paxful’un güvenli emanet servisi tarafından korunuyor. Yeni üye getirenler için ise Paxful’un cömert bir ortaklık programı var. Aile ve arkadaşlarınızı Paxful’a yönlendirirken bunu unutmayın.

Kısacası Paxful, yeni nesil finans ve ekonomi sistemi için altyapı kuruyor. Bitcoin teknolojisinin sunduğu yeniliklerden azami ölçüde yararlanmak en başlıca amacı.

koinmedya_brave

Kendi Paxful hesabınızı açmak son derece basit bir işlem. Başlamak için buraya tıklayarak web sitesini ziyaret edin ve “Hesap Oluştur” (Create an Account) menü seçeneğini seçin.