BTC : 62558 ₺ ETH : 1555 ₺ XRP : 1.214 ₺ LTC : 284.8 ₺ USDT : 6.881 ₺ XLM : 0.4603 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Para tatlı geldi, TRON musluğu kapattı

Para tatlı geldi, TRON musluğu kapattı

Para tatlı geldi, TRON musluğu kapattı
0
huobi_koinmedya

TRON musluğu kapattı. Neden mi bahsediyoruz? BitTorrent ekibi, Tron (TRX) sahiplerine BTT airdrop yapmaya son verdiklerini duyurdu.


TRON musluğu kapattı, artık bedava BitTorrent (BTT) yok

BitTorrent ekibi, airdrop yapmalarında tek amacın TRX sahiplerini BTT’yi kullanmaya teşvik etmek olduğunu açıkladı. Böylece BitTorrent Speed, BTFS ve BitTorrent Protokolü kullanılacak ve indirme ile yükleme hızları artacaktı. Sonuçta şimdiye kadar istenilen hedeflere ulaşılmış görünüyor.

BitTorrent ekibi, açıklamanın devamında hedeflerine ulaştıklarını da vurguluyor. Ayrıca 12 milyon aktif kullanıcı ile BitTorrent Speed’in bir başarıya imza attığı de ifade ediliyor. Bundan dolayı da BTT airdtop’lar hemen durduruluyor. Aşağıdaki tweette BitTorrent ekibi ilgili duyuruyu yapıyor.

İlgili – Justin Sun “Tron 4.0 vs Ethereum 2.0” anketinde hile mi yaptı?

koinmedya_brave

BitTorrent Inc. (@BitTorrent) Twitter hesabı üzerinden yapılan duyuru şöyle: “TRX sahipleri için BTT Airdrop’ların son erdiğini duyuruyoruz. BitTorrent Vakfı, kalan BTT’nin tamamını BitTorrent topluluğuna ödül olarak ayıracak. Bunlar dağıtılmış dosya depolama, seed ve iletim faaliyetlerine katılımları teşvik etmek amaçlı kullanılacak.”

TRON musluğu kapattı. Neden mi bahsediyoruz? BitTorrent ekibi, Tron (TRX) sahiplerine BTT airdrop yapmaya son verdiklerini duyurdu.

Geri kalan 74 milyar BTT, BitTorrent topluluğu için saklandı

BitTorrent, 2019’da Binance Launchpad üzerinden başarılı bir IEO yapmıştı. Bunun ardında 990 milyar BTT’lik toplam arzın yaklaşık yüzde 10’u airdrop yapılmak için ayrılmıştı. Tam olarak 99.99 milyar BTT.

Şu an airdrop için ayrılan bu miktarın sadece 25.987 milyar BTT’si Tron (TRX) sahiplerine 16 başarılı airdrop üzerinden dağıtıldı.

koinmedya_brave

İlgili – BitTorrent BTT nedir ve tam olarak neden var?

Tron, geri kalan 74 milyar BTT’yi ise airdrop yapmaktan vazgeçmiş görünüyor. Buna gerekçe olarak ise topluluğu teşvik etmek amaçlı ayrıldığı yönünde bir açıklama yaptı. Tabii daha sonra bu kripto paralara ne yapılacağı ile ilgili ayrıntılı açıklamalar bekleyebiliriz.

Tron topluluğunun tepkisi

Tron topluluğuna BTT airdtop’ların aniden durdurulması, Tron topluluğu tarafından farklı yorumlarla karşılandı. Bazı TRX yatırımcıları bu fikri olumlu buluyor. Bazıları ise böyle ani karara karşı tepkili. İşte, aşağıda Tron topluluğunun olaya verdiği tepkilerden bir kaçı.

@shanghaipreneur: “Wow, buna yatırımcının altından halıyı çekmek derler.”

@DenisCpoker: “Bana göre hava hoş.”

@kiranvormaoo: “İlk önce Windows versiyonu düzeltin. Dağıtımı iyi yapamıyor.”

@Tsxbo: “Bu ne saçmalık.”

@cryptoplanCH: “Bence bu iyi haber ve değeri üzerinde pozitif etkisi olacak.”

Kaynak

Etiketler: