BTC : 84346 ₺ ETH : 2934 ₺ XRP : 1.915 ₺ LTC : 368.5 ₺ USDT : 7.621 ₺ XLM : 0.6009 ₺
  1. Anasayfa
  2. İncelemeBorsa
  3. Sermayesiz para kazandıran kripto para borsası Nominex hızla büyüyor

Sermayesiz para kazandıran kripto para borsası Nominex hızla büyüyor

Sermayesiz para kazandıran kripto para borsası Nominex hızla büyüyor
0

Sermayesiz para kazandıran kripto para borsası Nominex hızlı adımlarla büyümeye devam ederken, yaptığı anlaşmalar ve hediye kampanyaları ile adından söz ettirmeye başladı.


Sermayesiz para kazandıran kripto para borsası Nominex hızla büyüyor

Türkçe dil desteği ve özgün tasarımı ile kullanıcılarına kolay bir kullanım ortamı sunan Nominex, Türk kripto severlerin uğrak mekanı olan Altcointurk ile sponsorluk anlaşması imzaladı. İkram sponsorluluğun yanında pandemi süreci yaşadığımız bugünlerde kişisel hijyeni korumaya yardımcı olmak için kaliteli dezenfektan ve birinci sınıf çok kullanımlı maskeleri ücretsiz olarak Altcointurk ziyaretçilerine sunmaya başlayacak.    

Türkiye’deki kripto ekosistemine “pozitif ayrımcılık” yapma ilkesi ile hareket eden Nominex, belirli kriterleri sağlayan Türk projelerine ücretsiz listeleme hakkı da veriyor. Bu kapsamda işbirliğine gidilen ilk Türk projesi TrueFeedBack (TFB) kısa bir süre içerisinde Nominex borsasında listelenmeye başlayacaktır.

kripto para borsası Nominex

koinmedya_brave

Hediye Altın Kampanyası ve çeşitli ödüller vermeye başlayacak Nominex’i izlemeye edin.

İlgili – Gelecek vadeden 5 kripto para borsası

Neden Nominex’i kullanmalısınız?

Tüm aktif traderlar için son 24 saat içindeki işlem hacimleriyle orantılı olarak dağıtılan 65252 NMX tokenden oluşan özel bir günlük havuz bulunmaktadır. Diyelim ki son 24 saatte toplam işlem hacmi 1 milyon USDT olsun ve siz 1000 USDT tutarında işlem yaptınız. Bu durumda (1.000/1.000.000)*65252 = 65.25 NMX elde edersiniz. Bu şekilde her gün kazanç elde edebilirsiniz ve SIFIR ücretlerle işlem yapabilirsiniz. Geçen gün yeni bir çok trader Nominex’te işlem yapıyor geç kalmayın. Dağıtım, Nisan 2021‘de sona eriyor acele edin. 

 * Nominex borsasına kayıt olduktan sonra kazandığınız NMX tokenleri işlem ücretlerini ödemek için kullanabilirsiniz. Aslında bu NMX tokenleri satın almadığınız için SIFIR işlem ücreti komisyonla işlem yapabilirsiniz. NMX için fiyat şu anda 1 USDT ve 19 Eylül 2020’de bitiyor.

* Bitcoin yarılanmasında olduğu gibi, fiyatı yüksek tutmak için NMX tokenlerinin % 50’si düzenli aralıklarla yakılır.

Nominex benzeri görülmemiş ortaklık programı sunar. Birçok borsanın uyguladığı ortaklı programlarının aksine, Nominex kullanıcılarının kazançlarını sınırlamaz ve herhangi bir kısıtlama yoktur.  Özelliklerine kısa göz atacak olursak:

 – Türkçe Dil desteği ve Türkçe iletişim kurabileceğiniz destek ekibi

 – Kazancınızı ve büyümenizi teşvik eden 8 tür bonus

 – Gerçek para kazanabileceğiniz sanal bakiye ile kullanan turnuvalar

–  NMX token sahipleri olağanüstü düşük komisyonlar öder

–  Günlük hediye kazananlarına rastgele değerli ödüller verilir

nominex Sermayesiz para kazandıran kripto para borsası Nominex hızla büyüyorNominex hakkında

Nominex, “kripto para sektöründeki en kazançlı ortaklık programı”, gelişmiş emir türleri, “entertrading” (eğlence + ticaret) adı verilen yeni bir konsept uygulayan bir kripto para borsasıdır. Bonuslar, turnuvalar, sürekli güncellenen bir blog bölümü ile Nominex kullanıcılarına kaliteli bir kripto para deneyimi hizmeti vermeye devam ediyor.

 Web: nominex.io

Telegram: https://t.me/NominexTurkish

Twitter: @NominexTurkish

 

Etiketler:
Total
0