BTC : 84997 ₺ ETH : 2820 ₺ XRP : 2.12 ₺ LTC : 407.2 ₺ USDT : 7.326 ₺ XLM : 0.745 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Ontology STP Network’a stratejik yatırım yapıyor

Ontology STP Network’a stratejik yatırım yapıyor

Ontology STP Network’a stratejik yatırım yapıyor
0
huobi_koinmedya

Toplam piyasa değeri açısından 24’üncü sırada bulunan Ontology (ONT) gelecek vaat ediyor. Ontology STP Network’a yatırım yaparak önemli bir atılım gerçekleştiriyor.


Ontology STP Network’a yatırımda bulundu

Ontology STP (Standart Tokenizasyon Protokolü) Network’a stratejik yatırım yapıyor. Ontology, mevcut stratejik ortaklığını güçlendirmek ve iki topluluk arasında güçlü bir iş birliği kurmak için STP (Standart Tokenizasyon Protokolü) Ağı’na stratejik bir yatırım yaptı. Küresel varlığını güçlendirmek ve mevcut topluluğunu büyütmek için STP Network’ün altyapısını ve kaynaklarını kullanacak.

STP, Ontolojiyi sadece topluluk, pazarlama ve operasyonel olanaklarla esas bir ortaklık olarak desteklemeyecek, aynı zamanda Ontology ağının üstüne uyumlu katmanlar kurmak da dahil olmak üzere önemli iş birliği fırsatları oluşturacaktır. Bu ağ Ontology zincirindeki herhangi bir varlığın uyumlu bir şekilde belirtilmesine olanak sağlayacaktır. Ontoloji zincirinde STP-Standartına uyan varlıkları tokenize etmek, blokchain’de yüksek kaliteli varlıkları yayınlamak ve her iki guruba da büyük değer getirmek için önemli bir adım olacaktır.

Ek olarak, iki şirket aynı zamanda küresel hatlardaki ortak kaynaklar vasıtasıyla iş birliği yaparak Asya ve Batı’daki önemli blokchain piyasalarında birbirlerine erişim sağlayarak büyümelerine yardımcı olacak.

koinmedya_brave

Ontoloji Hakkında

Ontology blokchain projesi, yüksek performanslı, halka açık  ve dağıtık bir sistem ile güven sağlamayı amaçlayan bir platformudur. Ontology blockchain sistemleri, genel blockchain sistemlerini destekler ve bu uygulamalar için özelleştirebilir. Ontoloji aynı zamanda protokol ağları ile zincir ağlar arasındaki iş birliğini de destekler.

Ontology’nin çekirdek ekibi; blockchain teknolojisi, dağıtık uygulama geliştirme, ürün yönetimi, iş geliştirme uzmanları ve finansal kurumlarında yer alan birçok uzmandan oluşmaktadır.

Standart Tokenizasyon Protokolü (STP) Ağı Hakkında

Standart Tokenizasyon Protokolü (STP) Ağı, dijital varlıkların davranış tarzını ve bireylerin onlarla nasıl iletişime geçtiğini geliştiren, uyumlu, açık kaynak standardına sahip ve merkezi olmayan bir ağdır. Bunun yanı sıra, varlıkların şeffaf bir şekilde tokenizasyonuna izin verip ihraç edilmesine olanak sağlayan küresel bir ağdır.

STP ekosistemindeki tokenize varlıklar sayesinde elle yapılan ve işçilik gerektiren işlemlerin zorluğun ortadan kaldırıyor. Aynı zamanda STP, kısmı mülkiyete izin vererek dijital yerli varlıkların erişiminin önündeki engeli azaltarak likidite indirimlerini kaldırıp, varlıklar için esneklik yaratmasına olanak sağlıyor.

koinmedya_brave

STP (Standart Tokenizasyon Protokolü), STPT belirteç sahiplerine yeni avantajlar sunmak için en büyük blokchain projesi Ontology ile işbirliği yapacak.

Aşağıdaki haber başlıkları ilginizi çekebilir:

Ontology ONT fiyatı hangi tarafa yol alacak?

Ponzi & Piramit Yapılar ve Kripto Para Dolandırıcılığı Nasıl Tanınır?

 Not: Bu yazı yatırım tavsiyesinde bulunmamaktadır. Bilgilendirme amaçlıdır.

Kaynak