BTC : 64241 ₺ ETH : 1601 ₺ XRP : 1.377 ₺ LTC : 317.1 ₺ USDT : 6.799 ₺ XLM : 0.483 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin Ontology ONT fiyatı hangi tarafa yol alacak?

Ontology ONT fiyatı hangi tarafa yol alacak?

Ontology ONT fiyatı hangi tarafa yol alacak?
0
huobi_koinmedya

Ontology ONT fiyatı hangi tarafa yol alacak? Ontology beklentileri karşılayabilecek mi? Sizler için küçük bir Ontology analizi yaptık.


Ontology ONT fiyatı ne tarafa gidecek

 

Ontology hakkında yaklaşık 2 aydır haber yapmadığımızı fark ettik. 2 ay önce Ontology – Paxos işbirliğini kaleme almış ve o zamanlar 1.15  dolar olan ONT’nin 1.5 dolar seviyelerine kadar çıkacağını öngörmüştük. Öyle de oldu hatta fazlası oldu. Ontology geçtiğimiz 2 ayda 1.80 dolar seviyelerine kadar çıktı. Ancak son 3-4 gündür piyasaları kızıla boyayan ayı istilasından ONT’de nasibini aldı ve 1.38 dolar seviyelerine kadar geriledi. Bizde hazır piyasalarda ölüm sessizliği varken, ONT grafiklerine bir göz atalım dedik.

2 Ay önce yaptığımız haber: Paxos işbirliği haberi ONT fiyatını %10 arttırdı – Devamı gelir mi?

koinmedya_brave

Ontology ONT fiyatı

Ontology güncel istatistikler

Market kapitalizasyonu: 681 milyon dolar

An itibariyle liste fiyatı: 1.37 dolar

Son 24 saatlik hacim: Yaklaşık 197 milyon dolar

koinmedya_brave

Dolaşımda olan ONT miktarı: 494,757,215

Ontology fiyat analizi ve gelecek tahmini

Kripto para piyasalarının genelinde olduğu gibi, CoinMarketCap verilerine göre en büyük 23 kripto para olan ONT’de de işler çok iyi gitmiyor. 1.65 dolar seviyelerinde düşüş trendine giren ONT 4 günlük süreçte %17 kayıp yaşadı. Ancak teknik göstergeler düzeltme dalgasının artık yavaş yavaş bittiğini gösteriyor. RSI göstergesi negatif seviyeden nötr seviyeye dönmüş durumda. ONT’de bundan sonra ciddi bir düşüş beklemiyoruz. Ontology’nin yukarı yönlü hareketine başladıktan sonra, ilk ciddi sınavını 1.81 dolar civarında vereceğini söyleyebiliriz. ONT için yıl sonu fiyat tahminimiz ise 2.5 dolar.

Etiketler: