BTC : 83626 ₺ ETH : 2900 ₺ XRP : 1.897 ₺ LTC : 367 ₺ USDT : 7.616 ₺ XLM : 0.5942 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para HaberleriAltcoin
  3. Ontology 4 servis sağlayıcı ile anlaşma imzaladı

Ontology 4 servis sağlayıcı ile anlaşma imzaladı

Ontology 4 servis sağlayıcı ile anlaşma imzaladı
0

Ontology 4 adet DeFi servis sağlayıcısı ve varlık yönetimi firması ile ortak anlaşma imzaladı. DeFi Decentralized finance kelimelerinin kısaltması. Yani merkeziyetsiz finans sektöründe iş yapan firmalar için kullanılıyor.


Ontology 4 Firma İle Anlaştı

Resmi blog gönderilerinde anlaşma yaptıkları 4 firmayı şu şekilde tanıttılar.

  • Babel Finance (“Ontology’nin stabil coini PAX için “BABEL Current +” ve “BABEL Fixed +” gibi esnek ürünler sunar)
  • LendChain (“ONT ve PAX’ı listeleyenler ve bu 2 coinin kullanıcıları teminat kredilerine, servet yönetimine ve diğer hizmetlere erişebilecek”)
  • Fountain Financial (Ontoloji kullanıcıları, “sigorta, fon ve hisse senetleri dahil olmak üzere küresel olarak yatırım ürünlerini satın almak için PAX’i kullanabilecekler)

Aşağıdaki satırlar Ontology whitepaper’ından:

“Ontology, dağıtık bir kimlik sistemini, dağıtık veri alışverişini, dağıtık veri işbirliğini, dağıtık prosedür protokollerini, dağıtık toplulukları, dağıtık doğrulamaları ve sektöre özgü çeşitli modülleri birleştiren bir blok zinciri / dağıtık defter ağıdır. Bu özellikler bir arada zincirler arası, sistemler arası, endüstriler arası, uygulamalar ve cihazlar arası geçişkenliği olan eşler arası (P2P) güven ağının altyapısını oluşturur.”

koinmedya_brave

Projeye ait Geliştirici Rehberi ise Ontology’yi “yüksek performanslı kamuya açık blockchainlerin yeni versiyonu” olarak tanımlamaktadır. Rehbere göre Ontology ölçeklenebilir, stabil ve farklı iş türlerine ait çeşitli yelpazedeki gereksinimler için düşük seviyeli özelleştirmeye izin verir şekilde dizayn edilmiştir.

Ontology projesi 2017 yılında hayata geçirildi. 2018 yılında Mainnet’ine geçen proje sahipleri bu yılın 30 Haziran’ında Mainnetlerinin ilk yılını kutladılar.

Ontology, kripto severlerin de popüler projeleri arasında yer alıyor. En büyük kripto paralar sıralamasında 25.sırada yer alan projenin toplam büyüklüğü 406 milyon dolar. 0,76 dolardan işlem gören ONT coini son 24 saatte %0.76 oranında değer kazanmış durumda.

Ontology hakkında daha fazlası için Tıklayın

Kaynak

Etiketler: