BTC : 81868 ₺ ETH : 1.838 ₺ XRP : 45.8 ₺ LTC : 7.661 ₺ USDT : 346.9 ₺ XLM : 0.241 ₺
  1. Anasayfa
  2. Kripto Para Haberleri
  3. OmiseGO OMG Ontology (ONT) ve Hshare’nin (HSR) Fiyatı Neden Yükseliyor

OmiseGO OMG Ontology (ONT) ve Hshare’nin (HSR) Fiyatı Neden Yükseliyor

OmiseGO OMG Ontology (ONT) ve Hshare’nin (HSR) Fiyatı Neden Yükseliyor
0

OmiseGO (OMG), Ontology (ONT), Hshare (HSR) neden yükseliyor sorusun arkasında çeşitli anlaşmalar ve iş birliği görüşmeleri var. Bir çok yatırımcı istikrarlı bir kazanç için kripto listelerini incelerken asıl bakmaları gerek şeyi unutuyor. İttifaklar anlaşmalar takip edilmeli, yatırımlar sırf fiyat uygun diye körü körüne yapılmamalı.


 

OmiseGo (OMG)

OmiseGo Nisan ayına yavaş bir yükseliş trendi ile başlamıştı. 1 Nisan da 7.71 dolarla giren OMG, 26 Nisan da 20.48 doları gördü. Daha sonra bir düzeltme yaparak 16. dolara geriledi ve şu anda 18 doların biraz üstünde işlem görüyor.  Market değeri 1.8 milyar doların üstünde ve 19. sırada yer alıyor. OMG Ethereum tabanlı bir token, son 24 saat içinde  % -0,74  değer kaybetti. OmiseGO için harika bir Nisan ayı geçti OMG’yi ne bekliyor özümüzdeki günlerde. Nisan ayında fiyatı etkileyen iki temel haber vardı. Güney Korenin en büyük borsası olan Bithumb ve hindistanın yeni yeni yıldızı parlayan borsalarından olan Zebpay borsasında listelenmesiydi. Bu iki listelenme haberi OMG’nin bu zamana kadar gördüğü en yüksek hacmin yaşanmasına neden oldu. OmiseGO bundan daha fazla hacim görmek için yeni borsalara ağırlık verecek. Ve yakın tarihte  Hollanda ve Belçikada etkili olan Litebit web sitesinde listelendi, bu bir borsa değil, satın alma sitesi ancak banka kartı veya kredi kartıyla OMG tokeni alına biliyor. Bu bir işlem hacmi olmasa bile bu haber, topluluğu dinamik tutmak için zaman kazandıracaktır. OmiseGo gelecek vaat eden bir proje sadece daha büyük borsalarda listelenmesine ihtiyaç var

koinmedya_brave

Ontology (ONT)

Kripto para piyasasında şu aralar  ONT’nin yükseliş trendini yakalayacak çok az kripto var durmak bilmiyor.Sadece bir hafta önce 5 dolardı. Dün 10.55 dolara kadar yükseldi. Şu anda ise % -4 lük bir düşüşle 9.82 dolardan işlem görüyor. Bu aralar yatırımcılar arasında çok popüler.  Market değeri 1.1 milyar dolar ve market sıralamsı ise 28. Ontology güven, kimlik, yetkilendirme, onay gibi konulardaki problemleri çözen bir blockchain teknolojisidir. Ontology kamusal ve özel blockchain uygulamasına izin veren bir matrix blockhain formudur. Bu da Ontology’yi bir çok iş ve endüstri için ideal bir uygulama haline getiriyor. Ontology NEO gibi diğer blockchain uygulamaları ile de bağlanarak işlem yapabilecek şekilde tasarlanmıştır. Bu fiyatının artmasına neden olan temel husus. Bunun dışında ise Ontology ve Naga yüksek profilli bazı projelerde iş birliğine gideceğini açıkladılar. Bu fiyatı etkileyen diğer bir başlıktı.

Hshare (HSR)

Hshare, ana akım kripto para pazara girmeye çalışan yeni paralardır. Son birkaç ay içinde, HSR, bir düşüş trendi yaşadı. Ancak, son birkaç gündeki momentumu oldukça yüksek. HSR marketcapta  46. ​​sırada yer alıyor. HSR, son 24 saatte% 2.56 artışla 13.84 dolardan işlem görüyor. 7 günlük artış oranı ise %39. HSR 4 Nisanda 5.23 dolardan işlem görüyordu.  dolayısyla %130 dan fazla bir karlılık yaşadı. HSR neye odaklanıyor. blok zincirleri arasında ve blok zincirleri ile blok zincirsiz kripto para birimleri arasında olmak üzere, değerin güvenli bir şekilde blok zincirleri arasında aktarılmasına izin verecek yeni bir blockchaindir. Hshare ayrıca özel işlemler, DAO yönetişimi ve kuantum direncini de destekleyecek. Dolaysıyla hibrit bir özelliğe sahiptir. Bu gibi avantajlarla HSR, Mayıs ayında ve 2018 yılı boyunca büyümeye devam etme potansiyeline sahiptir.


Makaleyi Beğendiysen PAYLAŞMAYA ne dersin?

Etiketler: