BTC : 65080 ₺ ETH : 1620 ₺ XRP : 1.431 ₺ LTC : 320.8 ₺ USDT : 6.796 ₺ XLM : 0.5115 ₺
Anasayfa Kripto Para Haberleri Altcoin NEO haberleri NEO’nun geleceği pilot ağına bağlı

NEO’nun geleceği pilot ağına bağlı

NEO’nun geleceği pilot ağına bağlı
0
huobi_koinmedya

NEO, NEO3 Preview1’i bugün pilot test ağında denemeye başlayacak. Amaç ise önümüzdeki aylarda “NEO’nun geleceği” denilen yeni blockchain sistemindeki güncellemeler hakkında geliştirici topluluklarını bilgilendirmek.


NEO3 Preview1 pilot testi bugün yayınlanıyor

17 Eylül’de (dün) Cointelegraph tarafından servis edilen basın bildirisinde NEO Global Development’ın (NGD), NEO3 Preview1 yapısını piyasaya sürdüğü bilgisi yer aldı. Haziran ayında tanıtılması beklenen yapı birkaç ay sarkma ile de olsa yayınlanmış oldu.

Daha önce yapılan açıklamalara göre yeni blockchain sistemi NEO 3.0’ın en erken 2020’in ikinci çeyreğinde piyasaya sürüleceği belirtilmişti. Preview1 yapısı ise sistemde yapılmakta olan mimari değişikliklere ve bazı büyük güncellemelere dair birkaç ön bilgi veriyor.

Preview 1 pilot test ağının lansmanına dair açıklamalar yapan NEO kurucusu Erik Zhang şu ifadeleri kullandı:

koinmedya_brave

“NEO3 Preview1 pilotu ile birlikte müşterilerimize büyük ölçekli ticari uygulamalar sağlama hedefimize doğru adım adım ilerlemekteyiz. Bu tür uygulamaların yeni nesil interneti benimsemede ve kendini idare eden bir ekonomiye ulaşmada kritik öneme sahip olduğuna inanıyorum. Bu test pilotu NEO’nun geleceği olan NEO 3.0’ın geliştirilmesi sürecini hızlandıracaktır.”

NEO’nu geleceği emin ellerde

NEO geliştiricilerine göre gelecek yıl piyasaya çıkacak NEO 3.0 eşsiz bir stabilite, doyumsuz bir verimlilik ve optimize edilmiş bir geliştirici deneyimi sunacak. NEO ekosistemine daha gelişmiş özellikler eklemeyi sağlayacak olan NEO 3.0 ile büyük ölçekli ticari işlemlerin yapılması da inanılmaz derecede kolaylaşacak.

Çin’in Ethereum’u olarak adlandırılan NEO, yine kendisi gibi blockchain platformu olan Ontology ile ortaklık anlaşması imzaladı. Geçtiğimiz Temmuz ayında Cointelegraph’ta yayınlanan habere göre protokolün amacı yeni nesil internetin gelişimini teşvik etmek için işbirliği yapmak.

Bununla birlikte iki dev blockchain platformunun işbirliği yaparak protokol imzalaması, çeşitli yorumları da beraberinde getirdi. Fısıltı gazetesine göre her iki şirket güçlü yönlerini ortaya koyarak şeffaf, küresel bir çapraz zincir platformu kurma niyetinde.

Geçtiğimiz ay 10 dolardan işlem gören NEO içinde bulunduğumuz ayı büyük bir kısmında 9 dolar civarında oyalandı. Ancak iki gün önce başlattığı yukarı yönlü hareket sayesinde 10 dolara doğru emin adımlarla ilerliyor. NEO, yazım esnasında 9,88 dolardan kendisine alıcı buluyor.

koinmedya_brave

NEO hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz!

Kaynak

Etiketler: